yüzünü göstermeme hassasiyetinde olan hanım kızdır.
ancak yüzünü göstermese de sırtı dönük olarak daha fazla ilgi çeker.


farklı versiyonları; sadece elleri görünecek şekilde fotoğraf çekip o an yediği şeyi paylaşır. örneğin elinde dondurma tutar fotoğrafın altına hava çok sıcak, dondurma keyfi gibi enteresan yazılar yazar.

başka bir versiyonu da şöyle bir kandil kutlama resmi paylaşır.


sonra da çıkıp "allah tüm günahlarımızı affetsin" paylaşımı yapar.

not: bu tespitler çeşitli sosyal platformda bizzat karşılaştığım durumlardır. algı operasyonu diye yorum yazacak yazarlara şimdiden cevabım burada dursun.
devamını gör...
bu hanım ablalar profil fotolarını önce bi anime karakter yaparlar, sonra sıkılıp sırtını, ayağını falan koyarlar. bi süre böyle geçer ama içi içini yemektedir yüzünü paylaşmadığı için. ardından yüzü görünmeyecek şekilde uzaktan çekilmiş bi resim koyar. ondan da sıkılınca yan profil bi resim atarlar çok belli olmayacak şekilde. tabi bu sıra evlenmek mücahide arayan erkeklerin hanım ablayı takibe alma ısrarı popülariteyi arttırır. ablamız bakar ki pazar iyi amannnn ne olcak canım koy gitsin der ve bol makyajlı, fotoşoplu resmini çakar. sonra gelsin kalpli favlar gitsin ismet özel bence de çok bozdu bu arada bi kahve içelim mi yollu mesajlar.

evet sen de önceleri dm yok derken şimdi popi oldun hanım abla. tebrikler.

edit: bu tanım ne ara bu kadar eksinlendi lan! gerçekleri yazdık diye bu hınç neden? yoksa sen de mi öyleydin babasının pamuk prensesi?
devamını gör...
bacımızdır.

olum siz işsiz misiniz? niye bunu derinlemesine tahlil ediyosunuz? gelin cs go oynayalım. ne demiş kalaşnikovski: raş bi! davay davay davay!

devamını gör...
iyiki tesettürlü bacılar var. yoksa bu sözlükte konuşacak mevzu kalmayacaktı. buraya yazdığıma göre sizin yüzünüzden pende pay sahibi oluyorum.*

t: kafasına göre takılan kız kısmı.
devamını gör...
yüzü dönük olsa (bkz: sosyal medyada yüzünü paylaşan tesettürlü hanım)
(bkz: sosyal medyaya selfie atan şallı)
arkası dönük olsa iş bu başlık örneğidir (bkz: sosyal medyada sırtı dönük fotoğrafını paylaşan tesettürlü hanım)
yok hiçbir şey atmasa çiçek böcek paylaşsa
(bkz: sosyal medyada çiçek böcek manzara paylaşan muhafazakar kız) diye dert olan hanımdır/ kızdır.
hanımlar beyler aklıma gelen bu kadar yok mu arttıran.
ya hakkaten bir olur iki olur üç olur da yanlış bişey varsa kadını erkeği eleştirilirde her hal bu kadar dert olur mu? her şeyin bi dozu var.yok sağ eliyle yemek yiyen mütesettir kız başlığı açalım.şey bu kız besmeleyle de başlıyodur yemeğe.aman tanrım tespit yaptım sevim koş kooş.
dertsiz başımızın derdi işte.
devamını gör...
hayır eleştirenleri eleştirenleri anlamıyorum. eleştiriyoruz kardeşim, sosyal medyada afedersin götünü göstereceğine yüzünü göster. hiç göstermeyeceksen resim koyma kimse bir şey demez. ama kalkıp da yüzümü göstermeyeceğim diye oradan buradan ufak ufak bir şeyler koyarsan eleştirilirsin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar