sözcü gazetesi

kese kağıdı niteliğinde olmakla birlikte okuyucuların akıllarını karıştırmaya birebir olan gazetedir.video'yu açamıyorum konuşmayı biliyorum , akıl var izan var ağzından karaelmas üniversitesi şeklinde çıkmış olması karaelmas ünversitesi kampüsünü kasdettiği anlamına gelmeyeceği gibi tıp fakültesini kasdetti anlamına da gelmez lakin kampüs,merkez,üniversite adını siz koyun yıllar önce yapıldı bunu başbakan bilmiyormu http://biliyor.sağlıklı bir insan yıllar önce yapılmış bir yapıt ı bugün kalkıp ben yaptım diyebilirmi.adamın söylemek istediği kdz ereğli ye yapılan tıp fakültesidir.
devamını gör...
aslında yorum yapmaya bile değmeyecek bir gazete ama işi "islam dini ile direk yahut dolaylı alay/dalga" boyutuna vardırmışlar.

gazeteden çok bir hakaret/küfür bülteni gibi çalışıyor. muhalefet işi sadece görüntü. israil'in ankara büyükelçisi ile sıfı fıkı ilişlileri geçenlerde deşifre olmuştu zaten. bu yönüyle kime hizmet ettiği açık.

" ilahiyatçı ali rıza demircan'ın "islama göre cinsel hayat" adlı kitabından alıntılar yapılan sözcü imzalı yazıda cennet'e "modern genelev" denildi.

sözcü, "cennet genelevi mi?" başlıklı yazıda ali rıza demircan hocanın 30 yıl önce yayınlanmış ve defalarca baskı yapmış eseri üzerinden alçak hakaretlere yer verdi."

bu bilmediğimiz bir zihniyet değil. bazı müslümanların yanlış yorumları eleştirilebilir ama bu islama hakarek boyutuna ulaşırsa burada art niyet aranır. bazı müslümanların "cennet tasavvuru" hatalı demek başka "cennet genelev mi?" demek ise daha başkadır. zaten bu gazetenin maksadı üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. içimizdeki beyinsizler yüzünden bizleri helat etme rabbim!
devamını gör...
geçtiğimiz günlerde imtiyaz sahibiyle babasının israil büyükelçisiyle gazete binası çıkışında görüntülendiği tahrik dolu, kışkırtıcı gazetedir. seçmenin yarısının oyunu alan bir lidere sadece ismiyle hitap etme saygısızlığında ısrarcıdır. cumhurbaşkanına da benzer bir yaklaşım sergilemektedir. halkın gazetesi olduğunu söyleyip halkın tercihlerine saygı gösterme noktasında bu kadar özensiz olan, çelişkiler yumağı başka bir gazete yoktur.
devamını gör...
dünkü manşetinde "vatan evlatları şehit oluyor, bunlar hamas militanını kucaklıyor", bugün ise: "bu kafayla giderseniz şehitler de ölür, vatan da bölünür" şeklinde manşet atan, fotoğrafta ise "filistin'i bırak türkiye'ye bak" yazan bir pankartı taşıyan vatandaş fotoğrafı koyarak, terör üstünden siyaset yapıp; teröre nasıl katkı sağlanırı bir kez daha gözler önüne seren gazetedir.

devamını gör...
bu sabah neredeyse gülmekten ölmemin müsebbibi olacaktı bu gazete. atatürk'ü konuşturuyorsun bari biraz hayal gücünü çalıştır ne bileyim 0-6 yaş grubu beyniyle yazma be kardeşim.
devamını gör...
her ne kadar kendisinden yaratıcı bir şeyler beklemek beyhude olsa bile bugünkü ilk sayfası tamamıyla komedidir. yılllardır her türlü pisliklerine paravan ettikleri atatürk'ü kendi mahcur düşüncelerini dile getirmek için kullanmışlar yine. bari biraz aiitasyonu bol cümlelere yer verselerdi; daha fazla ilgi toplayabilirlerdi.
(bkz: ergenekon sözcüsü)
devamını gör...
bu seneki 10 kasım fotoromanında* van depremiyle ilgili "oh olsun"vari* bir yorum yapmamasıyla şahsımı şaşırtmıştır. ilerleme var mı desek ne desek?
devamını gör...
bugün ki manşeti ile ne kadar bayağı olduğunu bir kez daha ıspat etmiş olup güldürmeye devam etmiştir.

ulan sıradan bir sergi davetiyesi ile bu kadar kolay gaza geleceğinizi başbakan dahi aklına getiremezdi.

yavru ceylanlarım sergi o sergi !
devamını gör...
tv'lere reklam veriyor. demek ki ikinci kademeye geçtiler. parayı verenler düdüğü çalacak. kural böyle.

defolu bir gazete olarak kabul ediliyor ama trajı fena değil. beşinci sırada. 250 binden fazla satıyor. belli bir kesim takip ediyor demek ki. geriye kalan % 50 nin önemli bir kesimi burada!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar