sözlüğü aşırı ciddiye alan insanlar

her sözlükte vardır bu arkadaşlardan, insanın keyiflerini kaçırır. sözlükte olma amaçları da budur zaten. kendileri mutsuzdur goygoy yapmaz bu yüzden başkalarının yapmasını da istemez. mide bulandırdı be bu sözlükte artık bu tipler.

mizah yönleri mi? espiri mi? dur dur onlara girmiyorum bile bu insanlarda onu aramak aptallıktır.
devamını gör...
galiba benimdir bu. mesela bu başlığı görünce aklıma hemen böyle bir başlık daha önce nasıl açılmamış kesin açılmıştır da farklı kelimelerle ama keşke başlığı açan biraz araştırsaydı şimdi biri bkz verir eski başlığı modlardan biri bu tanımları taşır ooof bir sürü iş çıktı diye düşündüm.*
devamını gör...
tebrik edilmesi gereken yazarlardır. ben reelde çok ciddiyim ve nerede ciddi nerede ciddi olmamam gerektiğini iyi bilirim birkaç platformda da yılın en ciddisi seçilmişliğim vardır ancak sözlükte ciddi bir şey yazayım diyorum sonu yine goygoya kayıyor. goygoy yapıyım diyorum çok ciddi oluyor. şirazem kaydı, dengem bozuldu, alınızın al, morunuzun mor olduğuna yürekten inandım sanırım. tanımınız adamakıllı tanım, artısı da caba.
devamını gör...
beni de bu listeye ekleyin efendim..aslında kendimi frenlemeye de çalışıyorum bu konuda ama bir türlü beceremiyorum..kötü bir şey diyebilirim bunun için..
devamını gör...
katkıda bulunmak, fikirlerini sataşmadan, diğer yazarları tahrik etmeden beyan etmek için sözlüğü ciddiye alıp yazanlara büyük saygı duyuyorum. trollere, arsızlara, sinsilere çok orijinal dolu dolu saydırıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar