sözlüğü bırakmak

yok öyle bi şey. bırakan çoğunlukla geri gelir. bu yüzden en iyisi duyurmamaktır ki geri dönmeye yüzün olsun.
ben altı ayda bir sakince kaybolurum, fark eden olmaz. edebimle geri gelir yazarım. gidişimi fark etmedikleri için dönüşümü de fark etmezler ve doğal olarak ortamı yok yere meşgul etmemiş olurum.
sözlüğü seviyorsan kendini serbest bırak, sözlüğe dönersen yazarsın kardeşim, dönmüyorsan asla yazar olamamışsındır.
devamını gör...
bu nasıl bir iradedir arkadaş dediğim hadise. öle bi alışkanlık yapıyor ki psikolojik destek almadan bırakamazsın. walla helal olsun.

ha bide sebep söle de bizde bilelim üstad neden bıraktığını.

edit: klavyeme bişeyler olmuş. eksik çıkıyor harfler.
devamını gör...
arkadaş, iki erkek karar veremedik , kızlar daha iyi bilir diye bişey sorduk.
3 tane kızdan da cevap gelmedi iyi mi. ben de bırakıyorum sözlüğü.
devamını gör...
(bkz: yıldızlar da kayar durmaz yerinde)

er kişilerin sözlüğe bir hışım ile girip sözlükte fırtınalar koparan o başlık senin bu başlık benim fink atan. sonnuna kadar enerjinin tüketen, sonunda kendisinin de enerjisini bitirmeyle sonuçlanan eylem. görüyorum insanlar bir sevinçle geliyor. her başlığa gerekli gereksiz entry giriyor ama dikkat çekme amaçlı ama değil aslında kotasını dolduruyor farkında değil. tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

dikkatleri bu kadar üzerinde taşıyan adam huzur bulmaz. bakın sanatçılara.
her adımınızda size bir mesaj gelir. her entry'de size bir cevap vardır. sonrasında atışmalar kavgalar yorulmalar ben gidiyorumlar.

yauv bir ara sol frame şöyle idi.

(bkz: sözlükteki ankaralı yazarları sokağa davet ediyorum)
(bkz: evlenmem için aşık olmam lazım diyen 30 yaş üstü kız)
(bkz: evde kaldım korkusu yaşamayan alnı öpülesi kız)
(bkz: kızlar arasında çantadan çıkarılmaması gereken şeyler)
(bkz: çayı şekersiz içen insan)
(bkz: ölü taklidi yapılmasına rağmen gitmeyen yılışık)
(bkz: çoğu erkekten daha delikanlı olan göbek)
(bkz: yazarların şu an olmak istedikleri yer)
(bkz: tek derdi sivilcesi olan ergen)
(bkz: kadrolu öğretmen kız arayan teyzeler)
(bkz: 30 yaş üstü kızların tek kriterinin erkeğin kel olmaması)
(bkz: bir oturuşta çeyrek domuz yiyen ilerici demokratik laik adam)

bunu okumak da bunlara entry girmek de yorar adamı. ben utanıyorum yahu bunlar görünce. ben bunları görünce arkadaşlarımı çağırmaya utanıyorum. adamın bu ne burada mı yazacağız söyleminden geçtim benle dalga geçer buralarda mı takılıyorsun şeklinde.

arkadaşlar rica ediyorum. saygılı olalım enerjimizi emmeyelim. 30 yaşında işi olmayan erkek. 27 yaşında evlenememiş kadın. 40 yaşında kaldıramayan erkek. bunlar insanları yoruyor. belki sosyalleşmek insanlarla konuşmak hatta dikkat çekmek istiyorsunuz ama sonrasında iki taraf da zarar görüyor ve en çok da bunlara koşturanlar üzülüyor.

daha sakin daha öz. daha ağır kanlı olmakta fayda var. böylelikle bir kişi lafıyla sözlüğü bırakayım yapamıyorum, bir kişi lafıyla dur döneyim olmaz. bunlar 1 günlük izlem sonucuna göre yazılmamıştır. bu genel bir gözlem sonucudur.

ayıptır yav. az kendinize gelin. entry girmek için entry girmeyin. diyarbakır'a en sevdiğim memleket yazmanızın bir anlamı yok. yazıyorsanız da yanına birilerini güldürecek ya da bilgilendirecek şeyler yazın. böyle bağ kurulmaz. kendinizi tüketiyorsunuz. kötü intiba bırakıp istediğiniz enerji alamıyorsunuz.
ondan sonra da olan oluyor.

zamanınıza yazık. sözlükler arta kalan zamanlarınızı güzelce değerlendirebilmeniz için biçilmiş kaftandır. ama öyle hal oluyor ki burada yazmayı etmeyi siz asli göreviniz haline getiriyorsunuz. kalite de düşüyor sinir harbi de yaşanıyor. troll'lere bakın sözlüğe bir gelir her başlıkta entrysi olur. anlatabildim mi?asli görev gibi burada takılır her entrye koşar anlamlı anlamsız şeyler yazarsanız. mutlu olamazsınız. etrafınızı bayarsınız.

kendinizi üzmeyin bizi de üzmeyin. güzel güzel zor olan hayatlarımıza değer katarak vakit geçirelim. zaman harcayarak değil.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar