kibirli bir bakış açısıdır. biri için öyleyken diğeri için hiç de öyle olmayabilir. bir yazar meramını anlatır, fikrini savunur ve gider. hatta bilakis sosyal bir ortam haline gelmesinin yeterince ideolojik, fikri bir çarpışma ortamını örselemesi ile iş geyiğe dönebilir. oysa sözlükler sosyal medyanın yer altı nehirleri gibidir. kimse gölgesine tükürmeye kalkmasın.

ps: sözlükteki ciddi adamlar
devamını gör...
sosyallesemez o eskidendi mirc ve mesene yi gormemis olan sosyal medyadan sosyallesmekten bahsetmesin. face su bu hikaye onlarin yaninda (; insan burda vakit gecirir. tabi kitap okumak en guzelidir.

askerdeyken haftada bir iki kitap bitirirdim sonra devrelerin aklina uyup akilli telefon aldik. ondan sonrasi malum. ama bu döngüyü kiricam insallah.

ornegin yarin ankarada asma kopru diye bi ogrenci dernegi var oraya gidicem bi kitap secicem ve okuycam bitti bitti bitmedigi okudugum kadar artik. ınsallah bakalim.

bu döngüyü kalici olarak kirmaliyim.
devamını gör...
üniversite kazanıldığı zaman kurulan hayallere benzer. üniversitede nasıl ki her akşam yansın geceler pelinsu eceler modunda partilerden partilere akacağının planını yaparsın fakat öğrenci evinde batağın daimi 4. sü olursun, buralarda da durum aynı.

franz kafka söyleşisi hayalleri kurarken kendini bir grup sözlük yazarıyla nargile emiklerken bulabilirsin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar