bazı şeylerin artık konuşulması gerektiğini gösteren en önemli belge. sözlüğümüze bakıyorum hep bir batı hayranı, beyaz türk kıvamlı, stanley termos öven ithal yazarlar kaynıyor. yerli ve milli yazar sayısına bakınca ülkenin haline üzülmemek elde değil. bilmiyorum sizi ama ben mavi/yeşil gözlü izlandalı tipli bu yazarlardan ciddi olarak sıkılmaya başladım. tolga biz şimdi neyiz sorusuna türküz diyen, sabah 7'de kalkıp pişi börek yapan nerede o eski yazarlar?

2012 yılında cogito'yu muasır sözlükler seviyesine çıkarıcaz diye getirilen 78 yabancı uyruklu yazarın yarısı antalya'ya gelin gitti. 21 erkek inşaat sektöründe yürüdü kimisi arsa işine girdi. açtıkları tanımlara bakıyorum perrier maden suyu içmeyen kızda ne bileyimi geçmiyor. devleti aliyyemiz ne dese haklı dolar 7 olduysa bunun müsebbibi e1k dahil diğer serveti fununcu kendini bilmezler.

yazıklar olsun..
devamını gör...
haklı bir serzeniş. ben vatanımın koyununa kurban olurum diyenler stanley termos her ülkede yanımdaydı diye tanım yazar hale geldi. kilis tavadan bahsetsin diye gelen izlandalılar endonezya dan bahsetmeye başladı. adamı gs li diye aldık atm li çıktı. ya türk hukukunu anlatsın dediğimiz adam roma hukuku yazıyor. modlar kamarasına bakın nicki türkçe olan yazar sayısı bir elin parmaklarını geçmez hatta çoğunluk yabancı.

derdimiz çok da anlatamıyoruz. kayınço diyorlar horluyorlar beni. hakkımızı yiyorlar çekilişlerde.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar