haydar dümen adlı muhteremin bile bu denli kurcalamadığı hususlarda aldığı devinim kadardır. kadın doğumcu uzmana hadi doktor ben o kadar kurcalamadım deseler kimse şaşırmayacak.

tabiki kardeşim senin işin mi sen bukowski falan yaz denilebilir ama koca sözlüğün dertleri paylaşacakları biraz daha fazladır sanki be..

2014 - 2017 yılları arasında 3 sene şallı kıza taktık kafayı lakin kimsenin demesiyle kimse giyimini kuşamını değiştirmedi, bir dönem erkeklerin nargilesine bıyıklarına takıldı ki aynı ekip halen at pazarında bir yerleri ile gülüyorlar onlarda aynı yerdeler elbette bir husus tartışılır fikir verilir ama durmadan mesela bekaret hususu pişirilip pişirilip getiriliyorsa sorununuzu ya da takıntınızı ney bu denli rahatsız etti üzdü, kırdı, yıprattı yazın rahatlayalım değerli romalılar.* hayır darwin'in numarası da var bazen bizim lokale gelir da vinci'nin insan devinimi vitrivius çizimini açar üzerinde anlatır sizde ona gelin konuşalım 5 6 cm lik kafaya takılan yer kadar ilerleme kaydedip aslında asıl olması gereken namus çizgisinin karanlıkta yere tükürmemek olduğu hususunda belki fikir sahibi falan oluruz.
arrideverci..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar