sözlüğün üzerindeki hacı misi kokusu

rüzgara karşı yürüyen adam arkaaşın entrysinden çalıntı.

tanım: ben epeydir yazıyorum burada, o kokuyu bireysel olarak taşıyannar olabülür lakin sözlüğün üzerinde öle bi koku hissetmedim. siz iki günde nasıl anladınız ki. sözlüğü savunmak adına filan yazmıyorum bunnarı, sözlüğü benden önce savunacak bissürü cengaver var, bağa sıra gelmez bile olm. aklıma gelmişken hacı misi ne lan, ahahaha. nese az daha ciddi olayım ve devam edeyim. önyargı beter bi hastalık, ele geçirdiğini perişan ediyo. ötekileştirmenin her türlüsünü içeren bütün önyargıların canı cehenneme. aha cehennem dedim. abooo. hadi bağalım.
devamını gör...
kendi kendine tartışıp, haksız çıkmak neyse bu da benzer bir hal herhalde. sözlük semaları yüksektir biz de , beşiktaş'ın kurucuları her akşam tiner çekiyordu diyen mi ararsınız , uykunun bölünmez bütünlüğünü bozan sivrisineğe dizeler yazanları mı bilemem. gördüklerimiz bizlere yeter ama hacı misi kokusu diye raks edilen gençlerin çoğunun chanel no:5`den altına burun kıvırdıklarını gördü bu gözler. bakın dünya`nın en hardcore coğrafyasında yaşıyoruz , türkiye simülasyonunuz başarıyla geçildi diye sertifika alması gereken milyonlar var.

sen dm`den çıkma `` yaa o kadın nasıl dedikoducu anlatamam diyen kadın`` yüzünden sinirlen . sonra gel bu yakışıklı , alımlı, güzel insan güruhuna neler söyle çok ayıp ! ya o nadide arkadaşlarımız evde oyuncak ayının bakışlarından rahatsız olmak üzerine bile şiir yazan kişiler , bak beyim sana iki çift lafım var artın var , eksin var aparatların, uğraşma şu çocuklarla ülke zaten savaş riski yaşıyor 31 ocak 2018 pi sayısının 3.15'i geçmesi sorunu kapıda hala benzer düzenbazlıklar. laftan da anlamıyorsan o zaman sana garbin afakı çelik zırhlı duvar san. tic. ltd. şti !

(bkz: ben bu yazıyı sivrisineğe yazdım)
devamını gör...
ciddili entry: bazı hacı kokuları cidden güzel oluyor. eyüp sultan’ın oradaki -muhderem- esnafın sattıklarına bir göz atmıştım. aboo, piyasadaki pahalı parfümleri andıran çeşitleri mevcut. para da değil...

günlük ciddi entry istihkakımı bu yönde kullandım. sarkastik paylaşımlara devam...
devamını gör...
ben de diyordum bu cuma meltemi adlı hacı misine benzeyen koku nereden geliyor.

kulakların pasını silen o ezgi sesi benim de kulağıma çalındı.

kalplere dokunan bir atmosferi var ortamın, bu yadsınamaz.
devamını gör...
ihtişamlı büyük bir konağın fazlaca kullanılmadığından üzeri çarşaf örtülü mobilyalı odaları misali, sözlükte en son entry'si yıllar önce girilmiş başlıklara rastladıkça hacı misi yerine kesif naftalin kokusu duyanın yalnız ben olmadığımı umarım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar