son yıllarda beceriksiz hatunların prim yapmasından, el üstünde tutulmasından mütevellit "ne hamarat olucam ya" düşüncesinin hasıl olmasından kaynaklanması yüksek muhtemel durum. yadırganmaması gereken durumdur ayrıca.
devamını gör...
doğruluğunu test etmem gereken önerme.

yapacağımız işlem gayet basit. sözlük kızlarının her biri en iyi yaptığı yemeği, pastayı, tatlıyı yapıp getirecekler. ben de her birini tadarak bu konuyu netliğe kavuşturacağım.
devamını gör...
yalandır. iftiradır. çünkü bir iftarda bizi doyurdular. Allah'ı var yediğim patates salatasını ve mücveri unutmayacağım. ayrıca her şey bir harikaydı. bak iftardan kaç hafta sonra yine söylüyorum.
devamını gör...
bunu bilmeyen liselidir misali bunu söyleyen zirveye gelmemiştir. zirvede olan zirvede kalır ama bunu söylemeden geçmek istemedim. gelseydiniz görürdünüz.
devamını gör...
kesin olarak emin olamayacağımız bir iddia. sözlükten bayanlar bir sergi açarlar, yemeklerin tadına bakarız, sonra emin olabiliriz. gerisi furuattır. pardon, teferruat mıydı? *
devamını gör...
birtakım uydurma haberler /zanlardan ibaret iddiadir. hanimlarimizin ciddiye alıp neler yapabildigimizi yazması söz konusu bile değildir. zira yine mi kız isyanimiza az kalmıştır.. iç ses : erkeklere bak ya sanki kendi masa donatan biri de hey Allahım tey tey ya
devamını gör...
bütün genellemeler gibi yanlış olan genellemenin dibine vuran önerme.

efendim şahsım adına tiramisu yapabilecek kadar hamaratim daha ne olsun .

evrimi çürütmüş kadar mesudum haha şimdi tespiti yapan yazar düşünsün .
devamını gör...
sonu kocaman bir ispat masası ile mutlu bitecek, bol erkek jüri li bir zirve başlangıcı kışkırtmasının ilk kıvılcımları gibi görünen meydan okuma tespiti; çaktırmadan desteklersek, zirve sonunda midemiz bayram edebilir .
devamını gör...
bir yazardan 'yahu zirvede yürüyor, konuşuyor görünce çok şaşırdım bu insanları. ben sadece yazıyor bilirdim' gibi bir tepki görünce, bu başlıktaki zannın da sebebi az çok belli oluyor.
yahu ne ara yediniz de, ne ara karar verdiniz.
işte bunlar hep bilinçaltı!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar