sözlük reklamları

satıştan ziyade zannımca sırf kıllık olsun diye libido tetikleyici yayınlar yapan reklamlardır. trendyol sabahtan akşama kadar ya mini etekli ya da bikinili kadınlar ve altında fiyatlarını telefonumda teşhir ediyor. erkeğim ulan ben ! ben hayatımdaki hiçbir kadına o zımbırtıları almam, çağdaşlıktan ve rahatlıktan yıkılsam da gidip anama, bacıma ve henüz tanımadığım karıma internetten bir şey almam, illaki alacaksam mağazasından alırım. alan varsa -ki bunun n11'i, wish'i var, yani hiç sanmıyorum- saygı duyuyorum ama ben almam annem, ben almam gülüm ! bilin olum bunları. boşuna yayın israfı yapıyorsunuz.
devamını gör...
sürekli indirimli şeyler çıkarıyor insanın karşısına. kredi kartı borcu batağına sürüklenmek üzereyim. mutlu musun sözlük bunun vebalini nasıl ödeyeceksin ha sorarım nasıl???!!!
devamını gör...
kullanıcı istatistikleriyle nasıl bir bağlantısı olduğunu anlamak güçtür.

başlık: memleketten gelen koli. Sırıta sırıta okuyorum tanımları. Bana gelen koliler geçiyor gözlerimin önünden. We bornün tanımından badem şekeri çıkıyor. Bir tanımı daha okumaya başlarken önce görselini incelemek istiyorum. Üzülüyorum. Yazık. Bir insana neden ailesi motor* gönderir ki, koliyle hem de. hem nasıl bir yöre ki ürünü bir motor olsun. uzun uzun motoru inceleyip moral artısı vermeye niyetlendiğim tanımı okumaya devam ediyorum. haa reklammış. yargıcı markalı çantalar çıksa görür görmez anlardım oysa reklam olduğunu.


devamını gör...
her seferinde bana kpss kitaplarını gözüme gözüme sokan reklamlardır. tamam yani çalışıyorum o reklamlardaki kitapların da çoğu var bende yeter artık bırak peşimi. ha bir de sürekli hristiyanlığı yayan siteler çıkıyor. bence bu durum sözlüğümüzü dinden çıkarmak için tasarlanmış bir oyun.
devamını gör...
benim reklamlarım niye hep japonca arkadaş? korece de olabilir diye düşündüm ama sonra tüm ekran gelen sayfadaki elemanların göz kapaklarına baktım onlar da çinliye benziyorlar. tamam japon illerine gitme gibi bir hayalim var da ilgi alanımızı bu kadar iyi analiz edebiliyor mu yapay zekalar? sözlüğün wuhan şubesi gibi hissediyorum kendimi tıklasam neler olacak kim bilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar