bir tanım girdim hayatım değişti diyene mi rastlarsınız, o kadar bağımlılık yaptı ki elimden düşmüyor aklıma hiç ibiza'ya gitmek gelmiyor diyene mi rastgelirsiniz bilinmez sözlüğün sağladığı güzel anlardan bir demet. evde karpuz gibi 3 aydır sıkılmadan oturup içini dökenler, kızdan hayır cevabı aldığı için nefretini sola yansıtanlar, okuyup okuyup birazda şu fakirler yararlansın diyen narsistler ve cabası..

tabi sözlük demişken bahsettiğim küfürsüz, ahlaklı dm'de bile sizli bizli konuşalan ortam yoksa ekşi gibi yerlerde ne hınzırlıklar var. arkadaş olma veritabanını kullanıp sana en sevilen tanımlarımı göstereyim bize gelsene denilen yerlerden bahsedilmiyor. geçen gün hawai ekollü gömleğimle tanım girerken sörf tahtamın yıprandığını fark ettim. binbir zahmet indirdiğim filmin rusça dublaj çıkması moralimi bozdu, aklıma bir delilik gelip nypd olaya tam hakim olmuşken çıkagelen fbi ajanı gibi hınzırlık yapmak istedim. sonra sözlüğü açtım tanımlar beni sakinletti yavaşca imleti ileri alarak başlık açtım. iyiki varsın sözlük..
devamını gör...
sözlüğü koruyucu bir kalkan olarak görmek meselesidir işin özü. ilk iş, sözlüğü sevmekten geçer. ve sevmek zaman ayırmaktır, zamanınızı kime ayırdığınıza ve kimleri bu yüzden kaçırdığınıza dikkat edin. bu iç muhasebenin ardından düşünün, sözlük sizi kötüden koruyor mu yoksa aksine kötüye mi meylettiriyor?
devamını gör...
zamanımızı o kadar çok alıyor ki, başka işlere vakit bulamıyoruz.
şerre zaman bulamadığımız gibi hayra da vakit bulamazsak o zaman kötü.
derviche ağabey bize haftalık izin versen bir de yıllık izin, o arada hayra ve ma'rufa çalışsak...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar