sözlük tanımına 134000 dislike almak

senin gibi yazara oy moy diyecek baby boomers jenerasyonunun ağır intikamı. hayır arkadaş sözlük yazarı mı dedi size yks sınavına girin.

yeni jenerasyon demişken biraz karalayalım.

evvela kendilerini aşırı önemli görmeleri sebebiyle kendilerini y kuşağına göre daha çok sevmekteyim çünkü sen aslansın, kaplansın sen bu iş yerinin bel kemiğisin dediğin an aman yarabbi pazar sabah 08.00 de bile ofiste olmakta. evet sık kullanılanlara kendilerini ekledim pişman değilim.

ikinci olarak doğru kaynaklardan yönettiğinizde araştırmadan inanma eğilimi aşırı yüksek. 780 sayfa kitapta yazan bilgi mi yoksa bir twitter postu mu tabiki sağdaki. 2 - 3 tane trend abi kız her kimse iyi derece ingilizce şart yazdı mı hepsi hafta sonu bilge adam da kursta öyle ciddi motivasyon toplantısına falan da lüzüm yok.

kanları kaynıyor güzel insanların 80 90 lılar gibi armut piş durumu yok dünya'ya iz bırakma talepleri var. mesela bir saha projesinde baktım her yer kelaynak kuşu gibi boş, 115 ağaç dikilse buralar ne yeşirir ileride çocuklar gölge altında.
ve yine görev aldılar. kısaca ister iktidar, ister anne baba ister yönetici onlar mı yönetiyor siz mi tamamen algı üzerine hayatları. akvaryum içinde yüzüp kendilerini özgür zanneden prangalılar olarak bu kafayla devam diyorum. hayır salyangoz yarışına niyetleri varsa buyursunlar. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar