sözlük yazarları

her gruptan her kesimden gelip ulvi bir ortamda buluşup tartışarak geyik yapmayı, bilgilendirmeyi bir hedef haline getirmiş, sanat toplum içindir görüşünü benimsemiş insan toplulugudur.
devamını gör...
kıcık olduğumu, farklı düşündüğümü, alakasız, ritimsiz şeyler paylaştığımı biliyorum. ben kendince ve haddince bir uyarıyıcıyım. bazı tabir ve yorumlarıma alınan, gocunan, küfreden, kaş çatan, göz büyüten, göz çıkaran, kahreden, kusan, pusan, coşan, koşan, gülmekten kriz geçiren, beni terlikle dövmekle tehdit eden, yazarlar olmuştur.
politika yapmıyorum, günah çıkarmıyorum. hepiniz benim kardeşimsiniz. hepinizi çok seviyorum.
devamını gör...
şeyh uçmaz mürid uçurur anlayışıyla çalışıp sözlüğü ilk 3 içerisine sokmayı başaran tayfa. şerefli beşincilikte kaldım yine..
devamını gör...
sözlükte olan her kişi, yazar değildir.
yazarlık bambaşka bir vasıftır. vizyon ister, donanım ister, emek ister, eli, taşın altına koymayı gerektirir.
salt okuma yazma bilmek, yazar olmaya yeterli bir unsur değildir.
yanı her yiğidin harcı değildir efenim!
devamını gör...
liseli bir guruh vardır ki; şaşırıyorum onlara ne güzel ne şanslılar, bizim zamanımız da sözlük yoktu icq ve mirc ile manita bulma çabaları filan....sonra işte forumlar çıktı bilgi paylaşmaya o zaman başladık şimdiki gençlik neti iyi kullanmayı becerebilenleri çok avantajlı mesela wattpad de yaz çiz yazar ol, sözlükte yaz, vs ah ah biz anca gül kokulu ajandalara...
devamını gör...
bu sözlüğünki, ne olursa olsun içeriği hakkaniyetsizlige karşı duruyorlar ya bu yapısını seviyorum. herkesin elinde bir anda kürek çapa bel oluşu veriyor bir anda kaos ortamı ateşe verilen evler, molotoflanan elçilikler, çarmıha gerilen vali vs bence bu aradaki kardeşlik ve dostluk bağını artırıyor. bakire de keselim mi her yıl lütfen ne olur hadi???
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar