sözlük yazarlarını karalama defteri

milleti karalamak bana yakışmaz. onu için ben kendi kendimi karalayacağım. başlıyorum:

sözlük kız biliyo moson bu alpha var yaaa çok dağınık. sağda solda ama herkesler bunu böyle temiz biliyor. hatta aramızda kalsın, kimseye deme ha, bak ölümü ye, bazen de kardeşine psikolojik baskı yapıp ona açtırıyormuş arap saçına dönen kablo yığınlarını. odası desen sağda solda bardaktan geçilmiyor. hatta sırf kolaylık olsun diye çaydanlığı odasına götürmüş de annesi iki gün nerede benim çaydanlık demiş. şaşırdın di mi? zaten sırf ayakkabıyı yıkamak için kışı bekliyor. yağan yağmurda yıkansın o parçalanmak üzere olan bez ayakkabılarını. pislik bu bildiğin pislik. ıyyyk. neyse kız aramızda bu taam mı.

*
devamını gör...
hocasinin seyhinin dibinden sozunden cikma basireti olmayanlarin ancak kendisine acimasi gerekir. Allahin kuranda akilla ilgili onlarca ayeti varken aklini kullanan insana dil uzatmak tatli su kurnazliginin otesine gecemez.
devamını gör...
önceden öngörülenin de öncesinde 9 nisan itibariyle yazılmış.

.....ama şimdi donmak vakti. donduruyorum içimde duygularımı... buz sertliğine ulaşıyor yüreğim... kenarlarını bıçak keskinliğinde bileyliyorum ki bir daha kıpırdanırsa kanatsın içimi, kessin, kopartsın.
devamını gör...
kibirli için inanılmaz mütevaziymiş ama kibirliymiş gibi davranıyor diyorlar. eve gelip yatıya kalan misafirlerin gece kalkıp elbiselerini ütülüyormuş, kokmuş çoraplarını yıkıyormuş. hatta ve hatta kahvaltı için sucuklu menemen ve tostu elleri ile yapıyormuş. sözlükte kibirli ama evde geyşa gibiymiş.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar