sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

1. (Tematik)
daha önce de buna benzer bir başlık ile açtığım fakat nedendir bilinmez bulamadığım, yazarlarımızın son izledikleri filmler köşesi. süreklilik arz etmesi halinde faydalı bir bilgi kaynağı olacaktır biz sinemaseverlere, filmseverlere.

(bkz: contagion) izlenilesi güzel bir film
(bkz: feast) korku ve kandan hoşlananlar buyursun
(bkz: shutter island) tekrardan bir seyredesim geldi
(bkz: cracks) gereksiz bir film
(bkz: doa - dead or alive) gereksiz bir film ama dövüş sporu sahneleri görecem ben illa derseniz.. o sizin diyeceğiniz bir şey..
devamını gör...
14. (Tematik)
(bkz: miss potter)

sakin ve tatlı bir film. tavşan peter'in yazarı olan beatrix potter'ın gerçek hayat hikayesinden uyarlanmıştır. ben çok beğenerek izledim ama filmlerden beklentisi, entrika, aksiyon, macera olanlara önermem.
devamını gör...
17. (Tematik)
(bkz: the man from u.n.c.l.e.) kurgusu güzel bir aksiyon filmi. sevenler için gayet güzel gelecektir. oyuncu kadrosu da çok aşırı ünlülerden oluşmadığı için de kasıntı bir hal yok. ama adnan oktar'ın müridleri gibi genç, yakışıklı, güzel delikanlıları ve kızları toplamışlar.

(bkz: talented mr.ripley) biraz nostalji yapayım dedim. çoğunuz seyretmiştir. seyretmeyenler için de vaktimi boşa harcamışım dedirtmez.

(bkz: pawn sacrifice) bobby fischer'ın hayatını konu alan bir film. açıkcası sadece şampiyon olduğu döneme kadarını işlemişler, ben halbuki sonrasını da işlemişlerdir sandım. adamın sonraki hayatı daha ilginç yani. 20 sene ortadan kaybol, sırf bir maç yapacam diye ülkene karşı çık, sonra beni sahiplenin be diye yalvar. zor iş valla. neyse toprağı bol olsun.

(bkz: under the skin) psikoseksüel gerilim film severleri varsa, scarlett johansson'dan da hoşlanıyorsanız, kaçırmayın. ama şöyle diyeyim, scarlett'i al yerine sarah rebecca margaret woodly'yi * koy, filme imdb 0,5 vermez kimse. ki 6,3 vermişler. filmde seksüel ve kısmi pornografik ögeler işlendiği için aileye tavsiye edilmez.
devamını gör...
18. (Tematik)
dün sinemada izlenen mısır tanrıları filmidir.yarı da tarihçi olunca film pek bir güzel geldi gözüme.bir de sevdiğim oyuncular olunca...
devamını gör...
20. (Tematik)
(bkz: maze runner the scorch trials) ilkini beğenerek izlemiştim, dün arşive bakarken indirmişim ama izlememişim diye "aaa" dedim. izledim. keyifli. ama işi biraz zombi filmine çevirmişler, umarım öyle devam etmez. belli ki 3. film de çekilecek. umarım kadro aynı kalır ve bir bütünlülük sağlar. bir takım soytarılar gibi, "hee büyücü gız olarak danınmak istemiyom" demezler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar