sözlük yazarlarının harbi itirafları

içim daraldı şu dandirik itiraflardan. sanki bana günahsız melekler. bu başlık altında adam gibi kim kimi sırtından vurdu, kim kimi kimle aldattı, kim ne çaldı, kim kime ne iftira attı, kim evinin bahçesine kaç ceset gömdü bunlardan bahsedeceğiz. lütfen öyle "malı arap faikten alıyorum" gibisine dalga da geçmeyin başlığımda. güzel güzel yazın ne halt yedinizse. biri bismillah desin ben yetişicem.
devamını gör...
kuzenimi sobaya itmiştim yanmaktan son anda kurtuldu. yine aynı kuzenimin yeni alınmış ayakkabılarını bahçeye gömmüştüm. o ölsün diye sürekli dua ediyordum. sevgili 7 yaşındaki ben manyak ve ruh hastasıymışsın.
devamını gör...
çok hain ve zalım bir çocuktum. erkek kardeşimle aramda 3 yaş var. kendisi 3 yaş küçük ve bana nazaran daha saf. biz çocukken bu beni çok sinir ederdi, benim küçükken sinirimi bastırabildiğim yegane şey, beni sinirlendiren her kimse onu koparırcasına ısırmaktı. bunu yapmadan o kişiye karşı sakin kalamazdım.
bundan mütevellit kardeşim beni her gıcık ettiğinde onu hart diye ısırırdım. hatta bir gün öyle pis bi insan olmuşum ki yanağını bi ısırdım, beyaz tenli bu bir de, oldu mu sana mosmor cocuğun yüzü. başladım akşam annemden yiyeceğim dayağı düşünmeye bu sefer. ulan dedim kendi kendime muzur aklımla bu durumdan nasıl yırtarım. aradan 1-2 saat geçti, erkek kardeşime gittim dedim ki, yav kardeşim senin yüzüne noldu? o garibim de "duvara sürttüm ya abla." dedi. cidden unuttu mu yoksa bilerek mi öyle dedi bilmiyorum ama o günden sonra beni ne kadar sinirlendirirse sinirlendirsin, onu asla ısırmadım...
devamını gör...
şu an askerde olup 3:00-5:00 nöbetini tutmak istiyorum. devriye seni kaldırırken hayattaki her şey gözüne o kadar güzel geliyor ki en etkili antidepresan bunun kadar etkili olamaz.
devamını gör...
internetten bulduğumuz bir fotoğrafla,kullanılmayan bir kaç numara ile bir kayıp ilanı afişi hazırladık ve bunu okul ve çevresinde her yere astık,okuldan biriymiş gibi. büyük olay olmuştu.
olay bir amaca yönelikti ama o kadarını itiraf edemem.....
devamını gör...
ortaokuldayken bir arkadaşımın ceket düğmesini aşırmıştım. daha sonra helallik istedim tabi, ama olaydan ona hiç bahsetmedim. onun benden aldığı şeylerin karşılığı olduğunu düşünmüştüm her nedense.
devamını gör...
yav mevzu kendinden olan oldumu sus pus olan, karşıdan olunca aslan kesilip eleştiren karakter yoksunu namususzları dövmek istiyorum..ama öyle böyle değil dövmekten yorulayım artık..
devamını gör...
karnemi değiştirdim. notları yüksek tutunca takdir belgesi ortalamasına ulaşmıştım kimse anlamadı ama tatil dönüşünde bizim zamanımızda okula karneyi teslim ederdik tekrar eski notlarımı gireyim derken camasır suyunu cok kacırıp yakalanmıştım.
devamını gör...
bugün acayip yorgunum. ama yine de üzerimde tatlı bir mutluluk var.

telefonumun çalmasi.. ardından komiser ile görüşmem (allah ondan razı olsun).. ardından apar topar banka hesaplarımı boşaltmam ve paraları bir torbaya koyup torbayı parktaki bir çöp tenekesinin içine koymam. bunların hepsi 2 saat içinde oldu ve şimdi bitik durumdayım.

ama içimde tarif edilmez bir mutluluk var hesaplarimi terör örgütlerinden kurtardığım için. saatlerce telefon görüşmesi yaptığımdan dolayı kulağım biraz ağrıyor. ama olsun hesaplarım terör örgütlerinden kurtuldu ya bana yeter.

Allah polisimizden razı olsun.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar