sözlük yazarlarının ideolojik görüşleri

(bkz: erotizm)

oha yazmadan baktım cidden başlık silinmemiş. evet ideolojik görüşüm budur. insanlar sevdikçe, seviştikçe huzura ulaşacak.

başlık başa kalmış. yahu neden kaçarsınız ki? neyse sevmekten, sevişmekten rahatsız olan, içi kötü insanlar eksilemiş. güzeeeel.
devamını gör...
vaktiyle facebooktaki uyduruk testlerdeki kıytırık soruları andıran anket.

o zamanlar %33 liberal %33 sosyalist ve %33 milliyetci çıkmıştım galiba.. %1 de poca payı. kdvsi içinde.
devamını gör...
ekolojik feminizme yakın sendikal anarşist. * ama bu konularda cahil olduğumu söyleyebilirim. bu yüzden yerli ve milli ideoloji ihtiyacımı karşılayacak arkadaşlardan tavsiye alabilirim.
devamını gör...
ben ideolojik okumalara inanıyorum diyemem. eskiden hepimiz ayrı ülkelerde ayrı kampları temsil etmeliydik ama bugun internet üzerinden artık herkes birbirini tanıma imkanına sahip.

bu ülkeye her ne surette olursa olsun kurşun atanları kabul etmem olanaksız.

fikir savunuyorum diye kimseye ki bu asker polis de olsa ateş edemezsin.
devamını gör...
ben patatesizm'e kanaat getirdim. haşlaması var, kızartması var, buğlaması var, at köze, at kuzineye... alkol kullanıyorsan viskini yap, votkanı yap... dayak yersen morluğun üzerine koy... yemin ediyorum, hiçbir ideolojide bu yok! hiçbir ideolojinin insanlara bu kadar faydası yok! hep kavga, dövüş, nifak, firak...
çatışma, patates ye!
devamını gör...
pisisizm!

ben dünyayı kedilerin kurtaracağına inanıyorum. insanoğlu olarak onların kimseye mihnet etmeme huylarını birebir taklit etmeliyiz. yeri gelince onlar gibi hakkımızı aramalı ama yeri gelince de gayet sevimli olmalıyız.

mesela bütün ömrümüzü sömürmek üzerine kurulmuş patronların elinde harcamamalıyız. kendimize de bol bol vakit ayirmalıyız. çünkü 1 kere yaşıyoruz. ve hatta sıklıkla her şeyi bırakıp pencereden yağan yağmuru veya esen rüzgarı izlemeliyiz öyle sebepsiz yere. aynı bir kedi gibi...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar