#özgürler 

10659.
yumruklarını sıkarak dudaklarını ısıra ısıra bir hışımla çıkıyorsun evden. aklında sadece ölüm olduğunu sanıyorsun. "tamam" diyorsun. "bana yetti bu kadar yaşamak, gerçekten tamam artık." hemen ardından karşıdan karşıya geçmeden önce sağa sola bakıp yolu kontrol ediyorsun. yaşam kendini bir şekilde korumaya devam ediyor, belli ki daha zaman var. ama gerçekten tamam artık.
devamını gör...
10660.
“yaşamak güzeldi; sabahlar, akşamlar vardı. bin türlü güzel şeylerle doldurduğumuz saatler vardı. uyumak ve uyanmak vardı; rüyalar vardı, hayaller vardı.” *
devamını gör...
10661.
insanların saygısını kazanmak bize çocukken anlatıldığı gibi onurlu,şerefli,iyi kalpli bi şekilde yaşayarak değil parayla kazanılıyormuş. bunu farkettiğim günden beri çevremdeki insanları daha detaylıca değerlendirerek hayatıma alıyorum ve bu güvensizliğin hakim olduğu yerde inanın insan yıpranıyor.
devamını gör...
10662.
bu dünyaya gelip gitmemizin kazancı nerde?
ömrümüzün umut ipliği ne oldu, nerde?
bu feleğin çemberinde nice temiz canlar
yandı kül oldular, hani dumanları, nerde? *
devamını gör...
10663.
saat bilmem kaç olmuş. zaten keyfim de yok, zamanın da böyle ağır aksak belimi bükmesi yok mu...canım sıkkın olunca gökyüzü de yarama merhem olmuyor, çünkü iyice acıtıyor canımı uzaklara bakmak; düşünüyorsun, istemsiz.

zaten keyfim de yok...

*
devamını gör...
10664.
zorunlu misafirlikten kaçarak otele yerleştim ve hiçbir açıklamam yok mantıklı, şunu yaptım diyebileceğim.

başka birinin evinde uyuma ihtimali olmayan bir insan olarak seçenek bırakmadılar.

ne demiştik; "anlamamalarına alışmak...."
devamını gör...
10665.
hayatımın en kötü dönemini yaşıyorum ne aile hayatım kaldı ne huzurum ne akıl sağlığım ne pskilojim. nasıl kurtulacağım ne zaman kurtulacağım bilmiyorum. güzel bir çocuk yitti gitti, şimdi güzel bir hayat ve güzel bir adam yitip gidiyor göz göre göre. ne acı...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar