sözlük yazarlarının merak ettikleri

insanların yalan söyleme nedenini merak ediyorum. özellikle kendilerini farklı gösterme çabalarının kaynağını. yalan söyleyen kişinin karşısındakinden ziyade kendisini kandırdığını düşünüyorum.
devamını gör...
(bkz: #6484835) e istinaden;
o kadar çok salağa yatmak vardı ki olayı çözemedim?
sadece cinsellik için onca salağa yatmak ne kadar mantıklı bilemedim bir de? ha zaten mantık olamaz salağa yatılıyor sonra yatakta yatılıyor.
artık bu ilişkinin salağa yatılabilite kapasitesi de dolmuş. salağa yatmadan herkesin kendi yoluna gitme potansiyeli var ama korkarım yine yatağa atma amaçlı salağa yatma politikası güdülecek sonra gelsin yine aşağılamalar gelsin kızgınlıklar sonra yine yeni yeniden salağa yatmalar.

cevap: hatun artık salağa yatmaz orası kesin ama sen yine yatarsın onu zaten biliyoruz.*
devamını gör...
hacker derecesinde tecrübeli insanlar acaba istedikleri kişilerin mesajlarını okuyabiliyorlar mı? gerçekten merak ediyorum. varsa bi hacker kardeşimiz mesaj atsın.
devamını gör...
yabancılar çocuklarını öperken nasıl öyle ufacık öpücükle yetinebiliyorlar?
ben öptüğüm zaman şapır şupur içime çeke çeke sarıla koklaya öpüyorum kardeşimi. hiç öyle kibar olamadım bu zamana dek.
devamını gör...
yıldızların etrafında dönen gezegenlerde hayat var mı?

ışık hızı ile güneşe en yakın yıldız olan alpha centauri' ye gidip gelsem dünyadaki geçireceğim 9 yıl kadar yaşlanmış olur muyum?

üzerinde bulunduğum arazinin alanı dünyanın derinliklerinden giderek güney yarım küreye kadar bana mı ait, hakeza üstü de öyle?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar