sözlüklerin en çekilmez yanı

henüz bir baltaya sap olamamış, hayatta somut bir başarısı olmayan, çevresine doğru dürüst bir faydası dokunmamış, kendi çevresinden başka bir çevre veya fikir görmemiş, sap gibi ortada kalıp çaresizlik nedir yaşamamış, yaşamadığı şeylerle ilgili bir sürü yorum yapıp yanılma ihtimali diye bir şeyin varlığından haberi dahi olmayıp körü körüne kıçından uydurduğunu savunan ergenlerle aynı platformu paylaşmak.
devamını gör...
3 tanımdan birinde ayar yemek.

ötekileştirilmek.

ezilmek.

yandaşları yanına toplayıp çullanmak her ne denk gelirse.

yanılma ihtimalini görmezden gelene çökmek, çöktürtmek.
devamını gör...
sözlükler hem bilgi kaynağı hem de eğlenceli bir platformdur. ancak sürekli ciddiyet ile girilen entrylerden bırakın insanın tebessüm etmesini yanağında ki tüyler bile hareket etmez hale geliyor. özellikle bu sözlükte çok fazla troll yazar ve goy goy muhabbet yok. ama bir iki goy goy yapıldığı anda geyiğinizi öpeyim yeter ulan gibi serzenişler başlıyor. tamam abartı bir goygoy yapılmasın ama cnnturk haber kanalına da dönmesin.
devamını gör...
hastalıkları.
hastasınız abi hepiniz. beni de hasta ettiniz. sağlıklı bir adamın yapacağı işler değil bunlar.
neyse ben bi iki tanım daha gireyim.
devamını gör...
saçma sapan başlıklarla laf çarpmak. adam "su içmek" başlığına imalı imalı tanım girip laf çarpıyor. madem laf çarpacaksın gir adam akıllı atarlı giderli başlıklara oradan yapıştır lafını ergen kardeşim.
devamını gör...
duyarcıları, "elitleri", cinsiyetçileri. sözlük lan word belgesinin düzenlenmiş hali olum yazıyosun 3 hafta sonra geçmişe bakmasan ne yazdığını bile unutuyorsun gelmiş burada insanlık kasıyorsun deyip bağırmak istiyorum ama işte gel gör insanım lan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar