sözlükte celebrity olma rehberi

#özgürler 

sözlük yazarlarını hedef alan yazılar yazmak en kolayı. yalnız o değil iyi ve kaliteli yazmakla bilinen kişilerin bu yollara düşmesi garip.
devamını gör...
şiir sevmek olabilir.

tahir efendi bana kelp demiş
iltifatı bu sözde zahirdir,
maliki mezhebim benim zira,
itikadımca kelp tahirdir.
(nef'i)
devamını gör...
ben çok sönüğüm be ya. napalım. yazarlardan birisine sarsam sonra ortamdaki huzuru kaçırsam ve tüm dikkatleri üzerime çeksem nasıl olur. sinir olunan kişi olmakta aslında bir nevi ünlü olmaktır. ben sözlüğe girdiğimde herkes offline olsa. ''iyyhhh geldi necis yine!''
devamını gör...
herkese mesaj atıp küfür edin. en azından yüzlerce toplu mesaj alır nick altınız 18 yaş üstü olur.

olmadı kız erkek ayrımı yapmadan herkese tanışma mesajı atın ya da sevgili olalım mı deyin hemen hemen aynı sonucu alırsınız.

ya da daha daha olmadı çok güzel bir kızım deyin ve gerçekten öyle bir fotoğraf paylaşın sonrası olaylar olaylar !!!!
devamını gör...
ilk defa 2011 yılında açılmış başlık. arada bir böyle mezar soygunculuğu da yapıyoruz sevgi sözlük. demek ki zamanında buralarda celebrity var imiş bir de bunları kıskananlar.

neyse celebrity sözcüğü bile insanı ürkütmeye yetiyor. Allah muhafaza. *
devamını gör...
dünya içinse söyleyeyim, tabi yeni birisi olarak söylüyorum belki yanılıyorumdur. eski türkçeyi çok iyi kullanmak. ağdalı cümleler kurmayı bilmek. nasıl ve ne şekilde olursa olsun dini öven temalı giriler yazmak. bunu direkt olarak yapmayacaksın, tarihi, çarpıttığın örneklerle süsleyeceksin, bir de muhaliflere çok ağdalı görünürde "naif" ama yumruk gibi cümlelerle giydireceksin. haydi bu formülün üzerine bir çalışın gelin, bir kaç giri yazın beraber tartışalım sonuçlarını. gerçi türkçeyi bu kadar iyi kullanan bir insanın celebiriti olmasını bende desteklerim şimdi itiraf edeyim. o kitapları boşuna bitirmedi o adam.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar