sözlükte darbe yapmak

#sözlük 

çok peşin yasal uyarı: bu yazıdaki bütün * ların içinde * vardır. bu da dahil olmak üzre. *

gençler! Allahın mümin kulları.. -öncelikle tahir hoca'nın hitabıyla söze başlayalım-
günaydın öncelikle.. sabahı şerifleriniz hayrolsun.

nasılsınız? iyisiniz inşallah? daha da iyi olacaksınız an itibariyle merak etmeyin. *

zira mahalleden arkadaşlar az sonra gelecek ve küüt diye yapacağız darbeyi. *
acı ve kan yok, fişleme yaz biraz var korkmayın.

sözlüğü sözlükte tek kalmak hasebiyle ele geçirmeye karar verdik ki hiç ağlamayın eyy yönetim dün sabah ben buralarda nabız ölçerken bir mod kolay uyanmıyor başlığıyla üstü kapalı uyarmıştım sizi. *

birtakım yeni uygulamalara geçeğiz tabi, öncelikle bundan böyle her akşam ve sabah herkes evvela kapısının önünü süpürecek, kapıları sıkı sıkı sürgüleyecek ki zira bir gece ansızın gelebilirim *.

sonra illa ki tanımlarını bir bir inceleyecek; ben bunları bunları niçin yazdım, diye bir vicdan muhasebesi yapmadan uykuya dalmayacak. ki başını yastığa koyduğu gibi uyumak başlığındaki yazarları tespit edip kendilerine özel uygulamalarda emin olsunlar ki bulunacağız. *

bir de bütün modlar müdürler casuslar bilmemnelere de nöbet çizelgesi hazırladık. kimse sözlüğü yalnız bırakmayacak, çevrimiçi olan her yazarımıza anında "merhaba hoşgeldiniz nasılsınız?" temalı fabrikasyon usulü olmayan mesajlar atıp hal hatır soracaklar. bir sıkıntı sorun var mı öğrenecekler. *

-ya hu hanımm tamam geliyoruz kaçmıyor ya kahvaltı.-
neyse arkadaşlar şimdilik bu kadar, yine görüşeceğiz, benim acil bi toplantım çıktı da. *
devamını gör...
bence ilk önce yönetime sızalım.oradan modların birkaç videosunu ortaya çıkardık mı tamamdır.yönetim bizim.
devamını gör...
radyo yok o nedenle olmaz. radyo olaydı olurdu. basın bildirisi okunur darbe duyurulurdu.
devamını gör...
zamanında denendi. modun eline bildiri kağıdını verdiler. tüm dış mihraklarla anlaşmalar yapıldı. her şey bitmişti. ama onlar bir şeyleri hesap edemediler. 2 saat sonra sözlük müdaafî fahrettin paşa tarafından darbeci kekolar püskürtüldü ve sözlük eski monarşik yapısına geri döndürüldü. değil mi halo?
devamını gör...
gereksiz bir olaylar silsilesine kapı aralayacak girişim.
sen darbe yapıp sözlüğü ele geçirirsin.
sözlüğü sanıldığından daha çok önemseyen, onun için yıllarını feda etmiş biri birkaç yıl da senin için feda eder.
o sırada belki sen evlenirsin, belki evlisindir çocuğun olur falan.
eşler ve çocuklar çok sevilir, sözlükler gibi.
ne gerek var ki bu kadar acıya?
devamını gör...
biber gazı ve tazyikli şu çok fena arkadaşlar yapmayın, onların çaresi var hadi ama daha fenası sözlükte bir zombi oluyosun, rahmetlik oluyosun ne gerek var?

sonra feyk feyk trol trol gelip tutunmaya çalışmak çok sıkıcı olmaz mı zaten sözlük başarısız trollük hikayeleri ile doldu taştı. etmeyin.
devamını gör...
direk dervişin hesabını ele geçirerek yapılabilir. biliyorsunuz darbe de en önemli şey, belli karargahların ele geçirilmesi. işte burada da dervişin hesabı en önemli karargah.
devamını gör...
önce yazarların içine adamlarımızı sızdırmakla işe başlamamız, akabinde moderasyonu teker teker bizden olanlarla doldurmamız gereklidir. o kadar ki birgün derviche bir bakıcak ki kapana kısılmış, etrafında bşzden olmayan kalmamış. işte o gün sözlük bizimdir arkadaşlar.
devamını gör...
daha renkli, çok sesli ve çok kültürlü bir sözlük için katılabileceğim darbedir. bildiriyi de ben yazarım. bu sözlük bizimle beraber insanlığa beşiklik edebilir, yerküreyi saracak biçimde sevgi, erdem, özveri ve tutku ile dolabilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar