insana oturup hesap yaptıracak kadar rutin hala gelmiş olaydır.gören sanır ki modların elinde bir düğme var sitcomlardaki gülme efekti gibi basınca evlilik üzerine başlık açılıyor. gün başına düşen evlilik konulu başlık diye istatiksel değer çıkarsak açmaya tövbe ederlermiş gibi geliyor.
devamını gör...
sakıncası olmayan başlıklar olduğundan iyi de oluyor güldürüyor falan hayır ne yapalım siyasi başlıklarda birbirimize hakaret mi edelim? nasıl olsa tartışma kültürümüz yok bari tadını böyle çıkaralım.
devamını gör...
işte bunlar hep sevişememişlikten, bu sevişememişlik bazende ahlak olarak karşımıza çıkıyor. yani bi sevişse*ler herkes rahatlayacak aslında.
devamını gör...
türkiye`de evlilik yaşı 2017 yılında erkeklerde 27,9, kadınlarda ise 25,1`dir.

bizim sözlükte erkeklerde 41.3 , kadınlarda ise 39.6`dir başka açıklaması olamaz.
devamını gör...
türkiye'de yılda 600 bin evlilik oluyor ve 1 milyon 200 bin kişi bu konu ile muhatap oluyor. 20 yaşından büyük evlenmeyen 5-6 milyon insanın konuşacağı en önemli konulardan biri evlilik olduğu için bu konunun burada da popüler olması gayet normal bir durum.

gerçi ülkemizde her yıl 420 bin kişi ölüyor ama, evliliğe oranla ölüm hakkında o kadar fazla başlık açılmaması da ayrı bir paradoks.

sözlükteki herkes 1000 yıl yaşamak üzere program yapıyor sanırım.
devamını gör...
çiftleşme yaşının gelip geçtiğinin göstergesidir. serengeti düzlüklerinde av arayan çita misali sözlük düzlüklerinde eş arıyor..
devamını gör...
Allah Allah , bir takip sekmesi var mı ben de takip edeyim bu konuları.
devamını gör...
mart ayının gelmesinden mütevellit.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar