yanı olanı var, olmayanı var, kılolusu var, balık etlısı var, obezı var, dahası öğrencı evınde makarnayla 12 ay gecınenı var... var. yönetımın bır an önce getırmesı gereken yasaktır. sımdı az önce pideli köfte tabağının dibinde kalan yağlı sosu ekmekle sıyıramama hüznü baslığı acılmıs. * gece gece mıdenın kazındığı vakıt, tüm o salyalarım laptopun klavyesine döküldü yav, bu yüzden ş , i, ç * harflerı calısmaz oldu. su durduk yere bır mılyon olan salak gruplar gıbı sözlükte hareket baslatsam, yüz yazar bulurum benı destekleyecek. hem gece yemek yemek zararlıdır kılo aldırır zaten sözlükcek cırkın, sısman, gözlüklüyüz ayıptır yanı.
devamını gör...
sevilesi tek yasak. * gece gece solda oktay ustanın mutfağı tadında yemek isimleri görmek imkanı olsa bile üşengeç yazarlar için can sıkıcı idi zira. * *
devamını gör...
derhal uygulanmaya konulmalı. yok iskendere cos diye tereyağı konulacakmış, yok şekerpare yemişmiş... insanız biz ya! ne kadar yese de kilo olmayan lanet genetiğe sahip olan da var, olamayan da... ayıptır ya, karnımın gurultusu kabusunuz olsun.
devamını gör...
kimin ne yazacağına karar veremeyeceģimiz için pek mümkünlülüğü olmayandır. sevgili pia'nın dünkü konya mutfağını sözlüğe taşırken düşünmediği yasaklama isteği.
devamını gör...
yönetim tarafından acil yürürlüğe girmesi gereken durumdur. nöbetten çıkıp eve geç geliyorsun, açlık ve uykusuzluk gibi 2 problemin oluyor. birini çözmen lazım ki hayatını idame ettirebilesin. elbetteki 3/4 ‘ü corona ile kaplı güzel yurdun yorgun savaşçı bir president’ı %97 uykuyu seçer. Şimdi kim kalkıp yemeğin yemek borusundan aşağı mideye inmesine güç yetirecek...e tabi bir de uyumadan sözlüğe giriyoruz haliyle...patt o da ne: solframe de öne çıkan leziz başlıklar. kın kın kınıyorum.

(bkz: sahip çıkalım president’a)
devamını gör...
sanırsam 2013 yılıydı. sözlüğün acımasız, püs adam ve kadınları ramazanda 17:00-19:45 arası sırf solu yemekle doldurup üzerine çay içerlerdi. ulen sizde iftar 19:30 bende akşam 22:33 de okunuyordu. bunlar hep böyle..

devamını gör...
ramazan ayında çok çektik bundan. gün boyu dönen kebaplar, fırın yemekleri, tatlılar, kompostolar derken iftarı zor ediyorduk. bence de acilen yasaklanmalı, insanın canı çekiyor. düşünün şimdi sol şeritte bol baharatlı ve yağlı sarma başlığının geçtiğini. düşündünüz mü? çok leziz ama değil mi? *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar