son günlerde gözlerden kaçmayan gerçektir, evet. yata yata maaş alan memur takımı tatilde. ee para yeterli olmadığı için bir yere de gidemiyorlar. evde yatıp akıllarına türlü türlü şeyler sokuyorlar.
olmadı, onu da alıp sözlüğe taşıyorlar.

18 yaş altı bir yazar olarak bundan rahatsızım ve şikayetçiyim.


ek: tabi sizin eşiniz var, manitanız var keyfiniz yerinde.

aramızdaki fark oruçlu ile oruç tutmayanı hatırlatıyor.
devamını gör...
birkaç gündür fark ettiğim, garipsediğim ve hatta rebelin korubenisi gardaşımla paylaştığım durum.

başlık açılırken açan kişinin ne kastetmek istediğini çok iyi anlıyor ve kendisine karşı, " yazılanlardan tahrik olacak kadar zavallı mısınız ?" benzeri yorumları çok cahilce buluyorum.

niçin söyleneni anlayıp , muhalefet olmak için yazmaktan vazgeçerek yazmıyorsunuz ? son zamanlar bu durumun arttığı çok net bir gerçek ve evet bundan rahatsız olan , bu mecrayı böyle görmek istemeyenler olması çok doğal.

"evet cinsel içerikli şeyler yazdığınız için , şuan düz duvardan yazıyorum bu yazıları ben de (!)"
devamını gör...
burası bir sözlük.

sözlüklerde her tip yazar, her tip tanım, her tip bilgi mevcuttur.

sperm sayısıyla ilgili tanımda sperm sayısının nasıl ölçüldüğünü bilmeyen biri için değerli bir bilgi yazılmış olabilir.
ya da korunma yöntemleri için.

siz süper zekalar ve siz süper herşeyi bilen tipler olduğunuz için bunlar sizi bağlamayabilir. ama siz herkes değilsiniz.
devamını gör...
nefsin zayıflığı ve tahrike meyililiği gösterir şikayetleri barındıran başlık. sözlük içerik olan zaten bunları engelliyor ancak başlıklarda mevzu konuşulmasının engellenmesi ise eksiklik olacaktır. argo yerine bilimsel adlandırmalar, şehvet yazıları yerine eleştiri veya bilgi yazılarından şikayet etmek saf biçimde saçmalamaktı.
devamını gör...
doğum kontrol yöntemi, zührevi hastalık yada sperm sayımı ile ilgili başlıklardan cinsel olarak tahrik oluyorsanız sorun sizde arkadaşlar.

bu kişilere yanlışlıkla mesaj falan da atmamak lazım, başlıktan tahrik olan mesajdan ne olur kim bilir lan. devir kötü cidden.
devamını gör...
fanus sözlük açılmış yallah oraya. seriat varmış, hic meme yazamıyormussun, 18+- her şey yasakmış. ayet hadisle geçiyormuş günler. tam bir zikir yuvası diyolla. düşün ayni mahlasla başvurdum "seytan hasletli mahlas seçemezsiniz" uyarısı verdi. tam sizlik arkadaşlar bir deneyin bence.
devamını gör...
yani sözlükte küfür yok amenna, bundan müşteki de yok... başlıkların konuları sizin ahlaka mugayyirlik kriterinize göre mi seçilmeli?... ne yazılacağına, konuların neler olacağına karar vermeden önce ilk ne temel alınmalı? sizi ise, bu biraz fazla müdahillik, işgüzarlık, jandarmalık olmayacak mı?... sizin nelerden iştah kabartacağınız, nelerden utanacağınız, neleri duymak istemeyeceğiniz başkasını ne ilgilendir? sözlük kuralları belli, anayasası her kesin ulaşabileceği mesafede, riayet eden yazmaya devam ediyor... her yeri kafanıza göre düzeltmek, düzenlemek, hizaya sokmak gibi bir sorumluluğunuz yok, yetkiniz de yok, haddiniz de.... yeni yeni icatlar çıkartmayın rica ederim...
devamını gör...
oynar başlık bazılarını edebilir, bunun dışında sözlükteki başlıklardan tahrik olacak bu yazarların, ilmihal bahsinde guslü gerektiren halleri okurken düz duvara tırmanmaları gerekir.
devamını gör...
7 24 bakire kız dilinden düşmeyen yazarın şikayeti enteresandır. madem öyle yatak odası muhabbetlerine kendin de girmeyeceksin bıktık senin kadın aşağılayan ezberlerinden ayrıca bu vesile ile yazmış olayım. teşekkürler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar