sözlükte karşımıza çıkan incil reklamı

telefondan sözlüğe girince ana sayfada çıkan reklam.

kiğılı, opel vs reklamları derken incil reklamı çıktı, sanırım google seçiyor bunları. sözlüğün çıkacak reklamlara müdahale etme imkanı olmaz mı acaba?

burası müslüman sözlük eyyy google! sen kendini ne sanıyorsun?

devamını gör...
subliminali alttan alttan veren reklamdır. şahsen ben ikna oldum. finallerden sonraki bir pazar azize tereza kilisesine gidip vaaz dinleyeceğim.
devamını gör...
her müslümanın okuması gereken kitaplardandır incil ve tevrat.

ama biz kendi kitabımızı okumadığımız için diğer kitapları okuyunca dinden çıkacağımıza inanıyoruz. oysa o kitaplar okunduğunda sadece kur an ayetlerini destekleyen yerlerinin ortaya çıktığı görülür. hakikatı görmüş bir müminin aklını asla çelmez.

" biz hakkı batılın üzerine öyle fırlatırız ki onu paramparça ettiğini görürsün"

embiya 18.

önce kendi kitabını oku, hayatla karşılaştır, sonra da incili, tevrat'ı ve diğer dinleri ,hatta ideolojileri oku ve parçalanışı seyret.
devamını gör...
en son bu reklamla karşılaştığımda lise 3. sınıftım. merak edip sipariş vermiştim, okuyup okulun kütüphanesine hediye etmiştim.

şimdi görünce tekrar sipariş etmek istedim de bir kere sipariş edince misyonerler peşinizi bırakmıyor kitap falan yollamak istiyorlar o yüzden hiç bulaşamamakta fayda var.
devamını gör...
benim açımdan çok iyi bir sonuç doğurdu.
birgün reklamı çıkınca (ücretsiz gönderi) sipariş ettim. geldi başladım okumaya derken birden ‘o anda ölürsem ne olur acaba’ diye bir ürperti geçirdim. yahu ben kendi dinimi bildiğimi iddia ediyorum ama bir kere bile kendi kitabımı açıp okumadım!
hemen kenara bıraktım ve kur’an okumaya başladım. ve korkunç sonuçla karşılaştım; ben dinimi bilmezmişim, Allah’a, rasulüne gerçekten iman etmemişim. şimdi nüzul sırasıyla başladım ve gerçekten insanın ufkunu açıyor. bize anlatılan gerçekten dinin yozlaşmış hali.
bu arada 4 sene kur’an kursu kalmışlığım ve aynı anda ihl-hafızlık yapmışlığım var. dini biliyorum kibri buradan geliyordu!
devamını gör...
derviche adsense panelinden bu reklamı engelleyebilir hem kendisi kazanç sağlamayan reklamdan kurtulur hem de yazarlar bu reklamı görmekten kurtulur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar