sözlükte kız sanılmak

1. (Tematik)
daha çok yeni yazarların başına gelebilecek istenmeyen zan.. başıma gelmedi benim ama görüyorum ki bazılarımız bu konuda fazlasıyla meyilli.. amaçlarını da çözebilmiş değilim.. burayı facebookla karıştırmayalım dostlar..*
devamını gör...
4. (Tematik)
bundan önceki mahlasımın sonu ''adam'' diye bitiyordu,adam onu bile takmıyor nasıl bir yokluk nasıl bir hırs gözünü bürümiüşse.
devamını gör...
5. (Tematik)
*

+ Melaba :) #1xsdmcdfm çok güzel yazmışınız. kadın erkek ilişkilerini ancak bir bayan bu kadar güzel anlatabilirdi, tebrikler.
- teşekkür ederim. sakallarım var benim. :)

+ olsun, ben kadında öyle bıyığa kıla falan takılmam olabilir normal, sempatik bile diyebilirim :)

- lan oğlum öyle değil, ışidçiler var ya, onun gibi. el kaide militanı, hizbullahçılar gibi dolaşıyorum ortalıkta. :)

+ kime el atsak erkek çıkıyor ya ühühü, ne biçim sözlük lan burası.
devamını gör...
9. (Tematik)
adamlar itü mühendislik kantininden çıkma oldukları için doğal bir eylemdir. orada bir erkeğe 3 erkek düştüğünden sözlükteki en hafif bir bayan kokusunu bile kilometrelerce öteden alabiliyorlar. yapılan tanımları bilgisayara yaklaşıp kokladıktan sonra direk özelden dalıyorlar. adamlar en yakın kızın 3 kilometre ötesinde eğitim görmüşler hiç affetmezler.
devamını gör...
10. (Tematik)
sözlük ya da forum gibi insanların cinsiyetlerinin bilinmediği ortamlarda başa gelebilecek eylem. gelen özel mesajlardan biri "hacı" diye başlarken diğerine yürüme kokusu hissedilir, komiktir.
devamını gör...
20. (Tematik)
bir kaç mesaj sonra ''hadi hadi bayanım de'' tarzı duruma uğramışlığım vardır. o kadar görücü usulü başlık ve hoşlanılan kız başlığına ve mafya babası nickine sahip olmama rağmen skype adresini gönderen erkek hayranım olmuştur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar