sözlükte moderatörlerin seçimle belirlenmesi

yapılacak ön yoklama sonrası belirlenen adayların sıcak bakması halinde gerçekleşmesi muhtemel durum. yıllar önce denenmişti, hem keyifli hem demokratik bir ortam oluşmuştu. hatta aday isimlerin merak uyandırması ve karar sürecinde yazarların gerek tanım okuma gerekse mesajlaşma trafiği sayesinde yeni yazarlar ile aktif yazarlar hızlı bir diyalog sürecine girmişti. umulur ki yine öyle olsun...
devamını gör...
seçim dönemi adayların seçim şarkılarından iyi para kaldırabilirim. bir an önce sanatçı kimliğimi bulmam lazım. ınanıyorum var orda bi yerde.

t: bence gayet makul ve mantıklı sistem.
devamını gör...
yanlış sistem yapacan tum kılları moderatör herkes eski modları mumla arasın.

arkadaşlar benim oyum satılık ayrıca hayli mükerrer oy kullanma potansiyelim var bence bana iyi davranın.
devamını gör...
en azından mod’lara karşı eleştirinin dozu zorunlu olarak azalmış olur. sen seçtin sonuçlarına da katlan durumu oluşacak. bu iyi yönü.
devamını gör...
kimse beni seçemez. boylesi cahil yazarların oylarıyla seçileceksem hiç seçilmem daha iyi diyerek baştan seçimi kaybetmek istiyorum. tek üzüntüm lahmacun ve turlu turlu yemeklerden mahrum kalmam. modlar kamarasındaki ücretsiz cay ikramı da cabası.
devamını gör...
seçilmiş moderatörün yaptığı hataları "siz seçtiniz ihohoha, sabredin inşallah öbür seçimden sonra işler düzelir" diyerek halı altına süpürmek isteyenler olacaktır. işte o gün itirazın daha güçlü çıkması gereken gündür. gerekirse tematikte a dan z ye kadar yürümek dahil çeşitli barışçıl eylemleri gerçekleştiririm şimdiden söyleyeyim.
devamını gör...
sözlükte kankalık müessesesinin önünü açacak yöntem.

şimdi moderatör olmak isteyenler düşünsün. artık seri artı mı oylarlar yoksa insanlarla mesaj yoluyla dostluk mu kurarlar bilmem. kankalığın olmadığı (gerçi mesaj fonksiyonu varken bu mümkün müdür soru işareti) bir yerde sağlıklı bir yöntem olabilir.
devamını gör...
işi bilenine teslim etmek gerekiyor.
modluk sevdası güdüp, neyin ne olduğu olayına vakıf olmayan yazar sırf çok kankisi var diye, sırf goygoyu iyi diye seçilirse hiç hoş olmaz.
en iyisi tepeden atamayla olması.
monark ne derse o. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar