sözlükte yazar kalmadı

işlerine göre yazar kaldı desek daha doğru. nick vererek yok onun kafasını asfalta yapıştırmak istiyorum diye tanım yazanları şikayet edene kadar ses çıkarmayıp böyle yazar cezalandırmak adil değil. hele işin içinde seri eksileme de varken.
devamını gör...
etliye sütlüye karışmazsan uçurulmazsın. çoğu farklı fikirdeki yazarla uyuşmuyorum. ama gidip nickaltında ağlamıyorum, bana ağlayanlara da cevap vermiyorum. neyi kime ispat ediyoruz ki burada. herkes fikrinden caymayacak sonuçta. hırslanıp seri eksilemek, hakaret etmek çözüm değil. eksini ver geç kardeşim. ne uzatıyorsun.
devamını gör...
ceza alan 5, bugün çevrimiçi olan 250.

her şeyi abartıp ortalığı velveleye vermek milli sporumuz.

hakaret etmeden tartışmak da mümkün, feyk meyk kullanmadan, manyakça eksilemeden yazarlık yapmak mümkün.
devamını gör...
yazarlığı onaylananlar yazarsa kalır. yazamıyorum diyorlarsa ya da yazamıyorlarsa sıradan bir üyedir layık görülenlerin çoğu . çoğunluk yazmıyor / yazamıyorsa sorun yazar sıfatına layık görülenlerde. yazarlığı layık görenlerde değil. neticeten hangi kurallar çerçevesinde yazarlık yapılacağı belli. çok da zor değil formata uygun yazmak. hakaret edilmeden hem nalına, hem mıhına vurmak atla deve değil.
hadi hayırlı traşlar.
devamını gör...
birkaç aylık yazar olarak tam olarak yazar sayısını bilmesem de çoğalıp çok yazarlı sözlük olmasını istiyorum ve daha önce sözlüğe yazmış insanlara öneriyorum sözlüğü.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar