sözlükteki erkeklerin pinti ve kılıbık olması

15 mart 2015 cogito sözlük erkekler zirvesi başlığının açıldığı tarih itibariyle organize olamayan beyleri gördükçe iki ihtimal geliyor aklıma. Erkeklerimiz ya pinti ceplerinde akreple dolaşıyor ya da kılıbık yengelerden tırsıyor. Başka bir ihtimal yok Allah gelmiyor aklıma. Öğrenci kardeşlerimi istisna tutuyorum onlar alınmasın sakın!

Tam tamına on beş gün olmuş başlık açılalı ve derviche bir taraftan ilşah bir taraftan getirilecekler listesi için milleti dürtüyor, başlık canlandırıyor. Hayır yani bu kadar zor mu bu iş ne yani? O kadar evli adam var eşine bir tepsi hazır yufkadan börek de mi yaptıramıyor? Bekarlar anasına bacısına bir kalıp kek de mi döktüremiyor? Vallahi sizin bu zirve büyük bir fiyaskoyla sonuçlanacak hiç darılmaca gücenmece yok! Hani insan üç günde organize olup 1 mart 2015 kısırlı çaylı hanımlar zirvesi düzenleyip harikalar yaratan hanımlardan da mı utanmaz!*

Bana bakın ilşah cömert çocuk diye her şeyi kitlemeyin çocuğa! Bak sonra fotoğraflarınızı bulur kaktüslü capslar yapar paylaşırım ahan da burada! *

devamını gör...
artı bile vermeyen adamlardan yemek getirmeleri beklenemezdi. tespit gibi tespit.
devamını gör...
bendeniz katılamayıp dansöz gönderiyorum (bonus olarak da müzisyenler) hala yaranamıyorum.
devamını gör...
alakası yok. benim hanım o gün arkadaşlarla takılabilmem için güzel bir harçlık koydu cebime. rahat olun bendensiniz arkadaşlar.
devamını gör...
ayrıca başlığı ben açıp erkekler yerine kadınlar yazsaydım silinmişti bile. eyyyy batının moderasyonu bu ne ikiyüzlülük ?
devamını gör...
başlık ayın espirisi olmuş sert sesizlerin yumuşaması açısından bakınca.(sanırım öyleydi).gerci osmanlıca üzerine islamofobia tartışmalarından sonra tarih ve dil huhuslarında düşünmeye ve fikir beyan etme tamamen karşıyım, ne alakası var denirse (bkz: fobi).
tanım: pinti kısmına dahilim ne art nede eksi verdim bugune kadar.
(fobi, bir şeye karşı duyulan korkunun, bireyin gündelik yaşamını olumsuz yönde etkilemesi hali. fobi kelimesi, yunanca phobos kelimesinden gelir. phobos, yunan mitolojisinde korku tanrısıdır.)
devamını gör...
açacağın başlığa tüküreyim bir de mod olacaksın. vs değil ''ve'' olacak o.

biliyorsunuz ben bekarım, hatun yok olsa yapardı herhalde. anam da ihtiyarladı, bacı da yok. zaten zirveye de katılmıyorum.

> o şiddetli çağrışımı yazmıyorum bu sefer. döv döv onlar da insan.

tanım: kılıbık ve pinti karşılaştırması!

edit: afferim şöyle. abi sözü dinleyin. düzeltmişler başlığı.

devamını gör...
erkeklerin ketumluğundan kaynaklandığını varsaydığım tespit. bunlar var yaaa bunlaaar.
devamını gör...
pintilik kısmını bilemeyeceğim ama kılıbıklık konusunda hemfikirim.. az mı okudum "hanım yanımda ondan böyle yazdım" tanımlarını..
devamını gör...
pinti olması kısmını bilmiyorum ama kılıbık olmadıkları apaçık bir gerçektir. günümüz kılıbıklık skalasında eşinden bağımsız bir şekilde bir toplantıya gidebilen erkek kılıbık olarak kabul görmez. adam eşini yanına almadan 10 saate yakın sürecek bi aktiviteye gitmiş. daha ne yapsın.
devamını gör...
erkekler yazmayi konusmayi pek sevmez, o gun goreceksiniz orasi bayram, mesire yeri gibi sen sakrak olacak, her bisey olacak, herkes bir seyler getirecek ve buraya koyulan resimlerle gel(e)meyen yazarlar kiskancliktan catir catir catlayacaklar. *
devamını gör...
aga taş doğrudan bana geliyor.

hayır, hanım salmıyor diye değil. iş mevzularımdan ötürü gelemiyorum. bizim sezon başı şu anda, iş yoğunluğu başlamak üzere.

desem, "ah seni seni:)" muamelesi görecez. demedik.

bundan ötürü:

(bkz: yav he he)
devamını gör...
kılıbıklık çağımızın olmazsa olmazi da, pintilik konusunda ayıp etmişler.
devamını gör...
pintiliği kabul edemem ama evet kılıbığız.

tanım ; yarı yarıya doğru önermedir.
devamını gör...
uluorta söylenmemesi gereken gerçek.. neticede sözlük kardeşliğimiz mevcut alan biri olursa falan vay efendim pintiymiş diye ad çıkmasın..
devamını gör...
pinti mi...

sadece bu gece harcadığım yeter bu önermeyi yıkmaya...

kılıbıklığa gelince evlenince bakarız...
devamını gör...
insana zorla ne istedin de vermedik güzelim dedirttirecek kızların hayal gücünden çıkmış saçmalıklardır.
devamını gör...
diyecekler ki arkamızdan,
onlar yalnız pintilik yapardı,
yazık diyecek ziraat hesap geçmişimizi okuyan,
ne talihsiz kyklılarmış,
imanları gevremiş parasızlıktan...

devamını gör...
aynı zamanda çoğu da bekardırlar.

bu erkekleri bu durumdan kurtaracak yigit hanım ablalarımız varsa dünya izdivaca başvursunlar. sevindirin garibanları...

not: içinde bulunmadığım erkek grubu. pintilik yapacak param yok ve kılıbık değilim sadece bi dediğini iki etmem yengenizin...
devamını gör...
sanki evlendik karımız oldunuz da aç bıraktık. dünya sözlük erkeği avradının karnından sıpayı sırtından sopayı eksik etmez. bu ne önyargı yiğidim?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar