genç girişimcilerin yüzünü güldüren bir gelişme olsa gerek, son dönemde mesajlaşma istatistiklerinde göze carpan yukselen grafigin bununla bir ilgisi var mi bilmiyorum ama insanlar tanisa tanisa tabii...
bu arada ciddi anlamda nitelik ve nicelik olarak saglam giris yaptiklarini soylemek mumkun son donemde aramiza katilan kizli erkekli tum yazarlarimizin. bunun google aramalarindaki niteliksel one cikisimiza bagliyorum simdilik.
neyse, hayirlisi...
devamını gör...
sol frame e yansımamakta inat eden artış.
hani gıybet nerde? *
yada cidden hanımefendiler ki pek edepli yazıyorlar.
neyse fal bakmaya gidiyorum!
devamını gör...
sözlük adına güzel bir kazanım. böyle böyle sözlüğü ele geçireceğiz zaten kamarada da kadrolaştık sayılır. kim tutar bizi be, heheyt.*
devamını gör...
derviche'in sözlükte yüklendiği misyon artık tam anlamıyla anlaşılmıştır. düğünlerde bir yandan klavye çalıp bir yandan da o kimler gelmiş diyerek kapıyı gözleyen adam kendisi. saygilar abime.
devamını gör...
yıllardır 20 küsur arkadaşıyla aynı sınıfta öğrenim gören şaban'ın uzun yıllar sonra sınıfında kız öğrenci görmesiyle şaşırması gibi bi şaşkınlık oluşturabilir.

--- alıntı ---

şaban: aa kızlar
-evet kızlar
şaban: bunlar kız mı? hayret ya!

--- alıntı ---
devamını gör...
özel mesajlaşma grafikle gösteriliyormuş, vay...

kalite arttı mı diyor başkan ? ahah. bu mümkündür yalnız hanım yazarların katkıları değil de onları farkedip beyninin sınırlarını zorlayıp klavyeye yüklenen delüğanlıların işi olabilir.
devamını gör...
(bkz: hmm ok)

monark biz nettik sana..
demek biz niteliksizdik öyle mi..
vay biz ölelim ya..
yeniler ne kadar nitelikli subzero di mi..

yeni gelenlerden biri ucu ciksin karsimiza ha..

devamını gör...
yenilerin daha nitelikli giriş yaptığı analizleriyle ortaya konan artış. burada kızlar arası dayanışmadan korkulup küçük çekişme mi yaratılıyor nedir? dua edin ramazandayız yoksa sol framei altın gününe çeviririz ona göre. çok acayip bir kurabiye tarifim var anacım. aynısı starbucksta tanesi 6 lira ayol.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar