sözlükten biriyle evlenmek

şeytan mode on
geçmişte yapan oldu arkadaşlar nedir bu cekinceniz? şu anda oldukça mutlular ama siz hala bekar ve pis kokuyorsunuz.

bakınız derviche moderne kod adlı yöneticimiz oraya watsap formatında bir mesajlaşma kutusu koydu neden? soruyorum neden? tabi ki yazarlarımız rahat rahat tanışsın izdivaç yolunda adımlar atsınlar sözlüğe yeni nesli taşısınlar. tabi olm manyak mısın?

güzel güzel bekar erkekler ve bekar kızlarsiniz tanışın buluşun annenize gösterin anne ben bunu sözlükten buldum ünlü harfler bölümünden diye latife ile karışık ailenize danışın nasipse nisan düğün yürür gidersiniz.fırsatlari değerlendirin arkadaşlar bakın.

soldan yaklaşan şeytan mode off
devamını gör...
gerçekten entry girip toplum bilincini artırmak için mi sözlükte yazdığımı düşünüyorsun?

tanım: kader, kısmet işidir neden olmasındır sonuçta dünya'nın binbir türlü hali var.
devamını gör...
şahsen ben hanımla flört ederken geldim bu sözlüğe. sonra hanım sözlüğe beni de al teftiş şart dedi. mecburen aldık işte. hanım köylü olmak zor iş. neyse sadede gelelim; pek çok kişi bizim burada tanıştığımızı sonra evlendiğimizi falan düşünüyor. bunlar bir takım uydurma şeylerdir. emek verdik olm biz hanımı ayartana kadar canımız çıktı. sabahın beşinde otogardan aldık ceketimizi falan verdik üşüyünce. pahalı hediyeler, lüks şeyler falan...

mümkündür. hani seviyeli olmakla birlikte fizibilitesine karşı falan değilim ama suyunu çıkarınca olmuyor. sonra iki kişi dm'dn yürüyüp konuşup kavga edip ayrılıyor ya birisi ya ikisi birden sözlüğü bırakıyor. işte bu noktada dikkatli olunması gerektiği kanaatindeyim. gerçekten niyet bu yöndeyse git bir kahve iç biraz muhabbet et baktın anlaşıyorsun devam yok olacak gibi değil çek git. kimse kimsenin duygularıyla oynamasın la günah.
devamını gör...
yani şu kendisi de sözlük yazarı olduğu halde sözlükten evlenilmez manyak mısınız diyenleri anlamıyorum. hayır buraya ben dahi evlenme amaçlı gelmedim ama burası da hayatının bir parçası. he zor işler. sağolsunlar bana kız bulanlar da oldu ama kimisi uzak falan kimisi bir sürü problem çıkabilir. sonuçta yap yabancısınız. yani siz olmasanız da çevreler.

yani bir de şey var, sokaktaki insanın yüzünü görüyorsun buradaki gerçek bir kullanıcı ise ruhunu görüyorsun. ille de buradan olsun olmaz ama buradan da olabilir. neden olmasın ? şunu da belirteyim ki çevresinden evlenemeyen birisinin size sorun çıkarması ya da sorunlu olması yüksek ihtimal. tabi benim gibi canı yanıp alayına resti çekmiş ve kendi başının çaresine bakmaya karar vermişler hariç.

olur olur, profil eşleştirme de istiyoruz. bakarsın bidunyaevlilik. com olmuş ve yıldızı parlamış. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar