1. (Tematik)
interaktif sozluklerde cok fazla var efendim boyle tipler. adam sozlugu birakiyor ama birakirken bile destansi bir yazi yazarak gidiyor, maksadi ne peki? elbette nick altina konuslanip, gittikten sonra kim nick 6na ne yazacak onu gozlemlemek, gitme kal, gittigine cok uzuldum diyenleri okuyarak egosunu sisirmek, cok degerli bir kalemdi, sozluk cok sey kaybetti gibi laflari duyarak kasim kasim kasilmak. narsist seni...

gercekten gidecek mutevazi yazar ise, sessiz sedasiz gider, oyle uzun destansi bir yaziyla veda etmez. hala egosunu tatmin derdinde olmaz. bu tip yazarlar gidiyorum ayagina yatar ama feykleriyle hala buradadir. yok feykleri olmasa da 3-5 ay ortaliktan kaybolur gene gelir. maksadi nick alti yapindirmaktir. cunku giderken nick alti yapar bir de tekrar gelince nick alti yapar. iste bunlar boyle acinasi aciz tiplerdir. ya gidiyorsan git, ya da kaliyorsan kal di mi giderken romantikcilik yapmanin, millete son bir huzunlu anlar yasatmaya calismanin, duygusal tanim kasmanin anlami ne?

hadi kendine itiraf et, sen gittin saniyorsun ama burada kalacaksin, surekli gelip nick altina kim ne yazmis hala hangi tanimin kac arti almis onlari yoklayacaksin, sen sozlukten kopamayacaksin ve bir gun geri geleceksin ve geri geldigin gun, gittigin gun yazdigin destansi tanimi silmek olacak ilk isin...


tanim: interaktif sozlukte yazarligini birakiyormus gibi yapanlarin icine dustugu acinasi hal.

devamını gör...
6. (Tematik)
sözlükte belli bir geçmişe sahip, saygıyı hakeden kişinin yapacağı olayın yanlış değerlendirilmesidir. veya şu olabilir bu adama neden bu kadar ilgi var, benim egom niye bu kadar okşanmıyor.

ama saygınlığı olan bilir ki veda etmezse kendisini merak eden, endişelenen olur. ama o saygınlığı kazanmamış kimselerin tabi ki gitmesiyle/durması arasında bir fark yoktur, hatta veda etmesine bile gerek yoktur.
devamını gör...
bu tip insanlar genelde sözlüğe veyahut da yazarlara bir kulp takıp da giderler. sanki kendisi muhteşem başlıklar açtı da biz yazmadık; inanılmaz tanımlar yazdı da biz oylamadık muamelesi görüyoruz bu kafa yapısı yüzünden.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar