speed is your enemy

ing, "hız senin düşmanın ".
bunu pek çok şekilde anlamak mümkün. birisi teknolojik hatalar ki bunlar çok yanlış kişiye çok yanlış mesaj atmak gibi düşünülebilir. hatta cem yılmazın abisiyle yazışmaları esnasında gerçekleşen şahane bi vaka vardı buna örnek..

bir diğeri ikili ilişkilerde sende kalp ritmi 150 ye vururken, havalarda gezinirken saçma sapan tepkiler verme, karşındakinden de bunu bekleme durumu. sonra kendisi aşk moduna geçtiğinden adımlar senkronize olmasa dahi ilgi üstüne ilgi göstermeler, gelsin beni sevmesini nasıl sağlayabilirim google aramaları, ilişki danışmanlarının kapısını çalmalar falan.

bi raad ol be. az keyfine var. 4 kez buluştun diye adamı darlama. hemen biz şimdi neyiz abidin deme. abidinin şu an çizdiği tabloya bakarak anlarsın zaten mutlu musun değil misin. hep bi sabırsızlık hep bi acele etme. keyfine varamıyorlar bile flörtün.
devamını gör...
(bkz: koş yoksa düşersin)'in tam zıddı olan, daha çok kontrolsüz güç güç değildir'e benzeyen bir slogan.
burada sloganı değerlendirirken hangi duruma göre değerlendiriyoruz belirlememiz erekir.
zira en kötü karar kararsızlıktan iyidir tezine göre hızlı karar vermek elzemdir. hatta karar vermede geç kalırsanız verebileceğiniz en kötü kararı vermiş olursunuz.
diğer taraftan eğer trafik için konuşacak olursak hız her zaman zarar getirir.
yollar ve araçlar belli bir hıza göre tasarlanmıştır.
hız sınırını aşmanız pek hayırlı sonuçlar doğurmayacaktır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar