spider man into the spider verse

dün izleme şerefine nail olduğum film. öncelikle şunu söylemek istiyorum filmden çok keyif aldım. aslında film demek ne kadar doğru bilemedim çünkü filmden ziyade sanki izlerken çizgi roman okuma hissi veriyor sayfalari ceviriyormus gibi hissediyorsunuz ve kesinlikle sinemada izlenmesi gerekir,çok başka bir deneyim. zaten film ilkleri barindirdigi için çoğu sahne de şaşırıyorsunuz.yer yer tablo gibi karanlik ortamlar, soguk puslu ve bazende renkli secimler mukemmel otesi olmus.uzun bir aradan sonra ilk defa üç boyutlu bir filmden çıkarken bu kadar memnun ayrıldım .hatta uzun zamandır 3 boyutlu film izlemeye kesinlikle karşıydım. filmin çok güzel bir hikayesi var bu hikaye bence örümcek adam temasını anlatan en iyi film olmuş. ancak zaten bu hikaye ve çeşitlik yalnızca animasyon ile anlayilabilirdi.çünkü film eski çizgi roman hikayelerini barındırdığından filmlerde popülaritesi düşük olabilir. ayrıca gördüğüm en iyi spider kostümü bu filmde. stan 'le sahnesi de en iyisi diyebilirim. fırsatı olan sinemada izlesin derim. gerçi çoğu sinemada yok. ben filmden çok etkilendim. stan lee dediği gibi herkes örümcek adam olabilir çünkü aralarinda en insancıl duyguları ve zaafları olan o diyerek entry bitiriyorum.
devamını gör...
vay anasını sayın seyirciler. taze bitirdim ve sıcağı sıcağına şunu söyleyeyim, son yıllarda izlediğim en iyi şeylerden. animasyonları, görselliği efsane, yer yer nefes kesici. mizahı, hikayesi, kurgusu çok iyi. müzikleri çok çok iyi.
aldığı oscarı sonuna kadar haketmiş. mutlaka izlenmesi gereken bi yapım.
devamını gör...
7. (Tematik)
konusu ve çizimleri bakımından aşmış film. süper kahraman filmlerinin animasyon türlerini oldu bitti daha bi sevmişimdir.. hollywood yapıyorsan böyle iş yap ulan..

devamını gör...
filmin başlarındaki ışık ihlali yapıp yaya geçinin ortasına düşen çocuk, polis sireni ve polis arabasının arkasında oturan siyahi çocuk amerikan toplumundaki siyahilere potansiyel suçlu muamelesi yapılmasına bir gönderme.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar