spotify

4 aydır premium olarak kullandığım, yıllardır süren müzik krizime çözüm olmuş hizmet. şimdiye kadar aklıma gelipte bulamadığım toplamda 2 şey oldu (birisi yeni hurts albümü diğer leyla the band'in yokluğunda adlı şarkısı). platforma göre 3 farklı kalitede müzik dinlemeye imkan verir. bunların en yükseği olan 320kbps alıştığımız flac formatına yakın kalite sunar.bunu sebebi de internetten indirdiğimiz flac formatındaki şarkılar cdden riplenirken spotify ve itunes kendilerine plak şirketinden gelen aşırı yüksek kalitedeki kaynaktan sıkıştırma yaparlar. istenilen şarkıyı yada albümü offline dinleme imkanı da sunar. sevdiğiniz sanatçılara, albümlere yada şarkılara dayalı radyo oluştururak müzik seyahatine çıkmaya imkan tanır. radyo hizmeti pandora, http://last.fm ve slacker radio'nun kırması gibi bir algoritmayla çalışıyor. linkte algoritmanın kurucusunun yaptığı bir gösterime ait slayt var. http://www.meetup.com/nyc-m...
amazonda ucuza üyelik almak mümkün. müzik seviyorsanız alın. yanında da sennheiser kulaklık alın.
devamını gör...
çok fazla kullanıcıya müzik hizmeti veren program/site. her iki versiyonu da mevcut. ancak ben programı tercih ediyorum. daha rahat. ayrıca tamamen yasaldır. kullanıcılar şarkı upload edemiyor. yalnızca telifi alınan şarkılar bulunuyor. çoğu yerli şarkıya da ulaşmak mümkün. fizy 'nin telif hakları yüzünden can çekişmesi yüzünden spotify kullanmanızı tavsiye ederim efenim.
devamını gör...
vazgeçilmezim olmuş programdır. macbook ile uyumluluğu ise beni benden almıştır. sanki mac için optimize edilmişçesine güzel, programı hiç açmadan klavyeden kontrol edilebiliyor olması daha güzel.
devamını gör...
daha iyi ses kalitesi için pro versiyon satan program. sürekli müzik dinlemiyoruz sonuçta ama insanın meraktan yükseltesi geliyor. bu adamlar pazarlamayı iyi yapıyor sanki.
devamını gör...
başarılı telefon uygulaması ve pc programı. birbirleri arasındaki senkronizasyon güzel. ama keyif alabilmek için premium hesap almak gerekiyor ve benim standartlarıma göre aylık 10 tl fazla.
tabi yıllardır yaptığım tüm alışverişerde olduğu gibi bunda da liste fiyatından almadım, %50'i indirimi çaktım geçtim.
devamını gör...
o kadar hadsiiiz hudutsuz ki kimleri takip etmek isteyebileceğini görmek için takip et safyana göz at diye emir veriyor. şu kibre bak kimi takip etmek isteyebileceğime kendi çoktan kadar vermiş haspam.
devamını gör...
--- alıntı ---

assassin. striker. dj.
paris'in çatılarından dalışa mı geçiyorsun? nou camp stadında barselona'yla maç mı yapıyorsun? çalacağın parçayı playstation™music'te spotify'la seç.

ps4™ konsolunda arka planda müzik çalmanın yanı sıra tüm sevdiğin parçaları en iyi kalitede, istek üzerine ve reklamsız çalabilirsin. telefonunda veya tabletindeki spotify uygulamasını kullanarak, oyununu duraklatmadan parçaları atla veya müziğin sesini aç.

müziği başlatmaya hazır mısın? playstation® konsolunu aç ve spotify'ı bul.

--- alıntı ---
devamını gör...
türler ve ruh hallerine göre belirlenmiş müzik listeleri var içerisinde. böyle akşamüstü akustikleri, günbatımı şarkıları, sabah kahvesi, pazar sabahı gibi. yuhh! evde hastayken dinlenecekler listesi bile yapılmış
devamını gör...
vodafone'un 3 aylık üyeliğini 22 tlye çakmaya çalıştığı bunu da yanlış anlama redlisin diye minnet ettiği uygulama. lan terbiyesizler, turkcell direkt ilk 6 beleş bizden didiydi. edepsiz şerefsizler.
devamını gör...
aylık 10 liraya çok kaliteli hizmet sunan müzik servisi. bilinenin aksine sanatçılara telif ödemeye kısa süre içinde başlamıştır.
devamını gör...
şu fakirliğimle 2 yıldır ayda 10 lira verdiğim ve ayda 30 lira da olsa premium'dan vazgeçmeyeceğim tek uygulama. hayattaki yegane vazgeçilmezim olabilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar