stanley termos

30 sene önceki olayı hatırlayıp önüne sıcacık koyan sevgili gibi termos. uzun yıllar 41 ülkede peşimden gelerek dağ başları dahil her daim sıcak çay ve kahveyi korumayı başaran enfes alet. biraz tuzlu ama cidden 14 saat sonra bile sıcaklığını koruyor.

belli zamanlarda a101 kampanya yaparak 1.3 litrelik modeli güzel fiyata satıyor tavsiye ederim.

devamını gör...
sicagi sicak sogugu soguk saklayan bir termos markasi ama konumuz bu degil.

bu saatte boyle bir nispet gorulmedi arkadas, nerenin guzeli bu gol bu manzara bu termos icindeki muhtemelen cay?

edit: ozenmekten farketmisim bir de 41
ulke ha?
devamını gör...
arasıra bim'de kampanya ürünü olarak satılan termos. alabilmek pek mümkün olmuyor bim'ın kapısında sabahlamak gerek ama olsun 150 liraya satıldığını bilmek de güzel.
devamını gör...
fiyat-performans olarak ödediğiniz paranın hakkını veren termos markası. bim ve a101 de satılanlar hariç.

görseldeki termos kendimi bildim bileli bizimle dağ, bayır gezer. neredeyse 20 yıllık hala en ufak bir düş kırıklığı yaşatmadı. ta ki geçen sene evden ayrıldığım sıralar -babamın termosu bana yar etmemesi üzerine- sabah 8.30 da bim’in kapısına dikilip, kendime en gıcırından yeni bir stanley alana kadar. kesinlikle memnun kalmadım. bim, a101’in sahte yahut kusurlu ürünleri sattığını düşünüyorum. 20 yıllık emektar 10 saat sıcak tutarken bim’den aldığım termos 4 saat sıcak tutamıyor. ya stanley malzemeden kısmış eskisi gibi kaliteli üretmiyor ya da bim’de satılan ürünlerde bir dandiklik söz konusu. neyse ki babam bir babalık yaptı değiş tokuş yaptık, kafam rahat. *

fotoğraf, ak parti belediyeciliğinin eseri olan haliç'in kıyısında çekilmiştir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar