starbucks

mantar misali her yerde şŸubeleri olan kahvehane zinciri. kahvesi fena değŸildir ama kurabiyeleri falan bütçe düşŸmanıdır. ufacık şŸeylere verilen para kahve parasını geçince insana koyuyor. bu arada tikky olarak tabir edilen parfüm şŸişŸesini üstüne boca etmişŸ makyajdan oluşŸan kızlar mekanı çekilmez kılıyor.
devamını gör...
kahve dünyasına göre daha pahalı ancak şahsi kanaatimce kahveleri çok daha güzel tada sahip bir mekan.
devamını gör...
yahudi asıllı olduğu kesinlikle yalandır, al shaya grubu firmalarındandır, al shaya grubu ise arap asıllıdır hatta araptır. kahvesi güzeldir ama fiyatları biraz fazladır. (bkz: cafe latte)
devamını gör...
bebek starbucksta her pazar masonlar toplantı yapar.bir gün yolu düşenler bu insanları görebilir
devamını gör...
türkiye'de tiki mekanı, amerika'da sıradan bir kahvecidir. hatta amerika'nın ucuz kahvecilerinden biridir.
devamını gör...
starbucks'a gir(e)meyen ihl'liler kahve dünyası ile yetinirler.
devamını gör...
kahvesi iyi olmayan mekan. değil yani, gidip orada ne buluyorlar içecek bilemiyorum. ayrıca o kadar para veriyorum gidip bir de sıraya giriyorum, ayağıma kahve yok, bardağın üzerine isim yazılsın, adamın teki polaaat alemdaaaar filan diye bağırsın, bu kadar iptidailiğin üstüne bir de para veriyorsun, koşarak kaçmak lazım.
devamını gör...
zeytin yağlı dolma, kuzu tandır,zerde ve hoşafın da satılmadığı yerdir ama oralet konusunda hakikaten daha da bir uyuz etmişlerdir.
devamını gör...
bir kahveye 10 ytl odemenizin mumkun oldugu mekan,ayrica siparis verirken isminizi bardaginiza yazarlar,hazir oldugunda butun ortami inletecek sekilde isminizi zikrederler,genellikle yurtdisindaki turk gencleri icin kelime oyunlariyla espri malzemesi cikartan yerdir.
devamını gör...
günlüğü iki dolara çalışan işçilerin topladığı kahvelerin bardağını ortalama beş dolara satan arabın ya da yahudinin olup olmadığı o kadar önemli olmayan kapitalist kuruluş. önemli olan güzel bir duruş sergileyip önünden bile geçmemektir ya da büyük bir ayna getirip o cam kenarından dışarda yürüyen insanlara bakarak kahve içen insanlara gerçek yüzlerini göstermek gerekmektedir.
devamını gör...
hiç gitmediğim mekanların başında gelir.sıtarbaks'ın önünden dahi geçerken yayılan o ağır kahve kokusu boykota hacet bırakmaz zaten.
devamını gör...
siradan bir kahve mekanidir, kuzey amerika'da kahveden daha cok sut satarlar.
devamını gör...
yahudi malı, kimse kullanmamalı, bir kahvesini içip hatrını almışlığım yoktur.
devamını gör...
"yahudi mahudi, yap sende ayni sekilde kahveni ac her tarafta franchise subelerini gidelim yauu" dedigim, bok atanlarin cekemeyenlerin sevmedigi, benim kisisel olarak din dil irk gozetmeden gitdigim hosuma giden bana keyif veren bir yer... pahali azcik...

15 milyon yahudi var su dunyada.. amma aglatti sizi yahu... azcik calisin didinin belki sizinde olur...gereksiz sebepsiz sonu olmayan bir nefret... cenenize vuruyor yah
devamını gör...
bir girişimcilik başarısı diye önümüze sunulan şey. zira kurucusu kafede çalışan bir adammış hatta çalıştığı kafeyi satın almış. sonra yürü ya kulum.
devamını gör...
yerlesmis bir kahve kulturu olan hollanda'da yakin zamana kadar hic subesi bulunmayan kahve satis zinciri. bir tane havaalaninda acildi duyduk ki resterasyonu bitince bir tane de amsterdam centraal'de acilacakmis.
devamını gör...
gidilince bir halt yenildigi sanilan kahve mekani. kahvesi ahim sahim degil. tikky takilan gencligin ugrak mekani
devamını gör...
frappucinosu güzeldi..artık boğazdan geçmiyor...
devamını gör...
merkezi seattle olan, seattle'da pek tutulmayan kahvehane.
devamını gör...
fiyatlari pahali olmayan mekandir. baska mekanda kahve icseniz kucuk bardaga 5 tl bayilmak vardir, starbucks'ta buyuk boy icip, surup kattirsaniz anca 7.75 tl olur. buyuk boylari da bitmiyor o ayri. karizmayla ilgisi pek yok, hatta kahve sevdiginiz icin gidiyorsaniz her turlu genellemeye maruz kalirsiniz. koltuklara yayilip istediginiz kadar oturabilirsiniz calisanlar gelip dik dik bakmaz.
devamını gör...
halk işi kahve yapan yer.
pahalı değildir.kocaman kahveye nerde olursa olsun yedi lira isterler.
kalite mi ?
kesinikle hayır.
devamını gör...
yakında adapazarı na şube açacağını öğrendiğim kahveci.
devamını gör...
adını bilmediğim bir dünya kahve içeceği çeşidi olan dükkan. bir de niye o kadar pahalı, koltuk kirasını mı çıkartıyorlar nedir.
devamını gör...
mükemmel kahveleri olan birçok yerde şubesi bulunan ama içlerinde en güzeli bebekte ki.
devamını gör...
bir bardak kahve ile bütün günü geçirebileceğiniz modern kahvehane, üstelik lap top'ınız varsa internette bedava kimse siz kalk git demez.
devamını gör...
kahvenin emperyalizme konu olduğu mekanlardan dünya üzerinde en çok bilineninin adı
devamını gör...
kahveden anlayan adamların tercih etmediği kahvehane. kırmızı et seven birisinin burger king'e gitmesi gibi bir şey. kahveden başka her şey var.
devamını gör...
erkeklerin hatun kesmeye, kızların erkek kesmeye ve boy göstermeye gittiği mekanlardır. dil, din, ırk vs farkı olmadan herkes gidebilir.
devamını gör...
kahve denen şeyi kazık fiyata satan yer. yahu şimdi süt bir kaba boşaltılır. sonra o ısıtıcıya yaklaştırılır. kahve bişi bişi falan işte. sonra o karton kutuya boşaltılır. üstüne de ekstra para alarak sattıkları iki gramlık krema yada aromadan katar. üstüne de adını yazar. oooh. gelsin paralar.*
devamını gör...
2003 yılı içerisinde türkiye'deki ilk mağazasını da açtı ve şu anda istanbul avrupa yakasında 43, anadolu yakasında 22, ankara'da 14, izmir'de 9, bursa'da 5, balıkesir ve antalya'da 3, kocaeli'nde 3 aydın'da 2 ve adana'da 2 mersin'de 1 tane olmak üzere toplam 105 tane starbukcs şubesi bulunmaktadır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar