Geçen Haftanın Beğenilmeyenleri

saadet partisi

nihayet Allah islam millet düşmanı pkk fetö dostu
fasık partinin kadrolarını şehrin yönetimine getirmiş oldular.

kendilerine hayırlı heykeller, hayırlı vodkalar ve
islam düşmanlığında bir biriyle yarışan hayırlı belediye memurları dilerim!
devamını gör...

süleyman soylu

normal şartlarda onurlu, haysiyetli bir iç işleri bakanının kemal kılıçdaroğlu'nun bugün maruz kaldığı kolektif saldırı sonucunda istifa etmesi gerekirdi. fakat kendisi kılıçdaroğlu'nu şehit cenazelerine sokmayın diyen adam.

bazen unutup bu devletin emniyeti, savcısı, hakimi yok mu diyorum. yok. savcı da polis de hepsi akp nin. devletin değil.
devamını gör...

temel karamollaoğlu'nun ak partili vekilin yaptığı çay-simit hesabı saçmalığına verdiği ayar

buram buram sahtekarlık, buram buram ucuzluk. onuru olmayanların, bir işin arkasını araştırmayacak şuursuzları kandırmaya yeltendiği bir çalışma.

videonun aslı:

içerik: şu anda çay kaç para? 1.000 lira. simit kaç para? 1.500 lira. ne etti? 2.500 lira. 5 kişilik ailede 3 öğünden 37.500 lira. 40.000 de. 30 gün ile çarp 1.200.000 tl. asgari ücret 910.000 tl. çay simit bile yiyemezken kirayı ve faturaları kim ödeyecek?

yani erdoğan'ın hesabında 5 kişilik ailenin çay-simit denklemi asgari ücretin 290.000 tl. yani 290 ₺ üstünde kalıyor.

dün eleştirdiğimiz ak partili yetkilinin hesabında çay-simit denkleminde vatandaşa ayrıca 1120 ₺ para kalıyor.

bu ikisi matematiksel açıdan denk mi? oradan kesip, buradan biçip fetöcüleri aratmayacak kadar ustaca montaj yapanların bu çalışmalarda kimlerden destek aldığı merak konusudur.

farklı ithamlara ve kafası matematiğe basmayanlara ithafen düzenleme:

1993'te asgari ücret 910 ₺ / çay simit 1200 ₺ = -290 ₺
2019'da asgari ücret 2.020 ₺ / çay simit 900 ₺ = +1120 ₺

bunu montajlarla kesip biçip aynı rasyonel denklemi sağlamak sahtekarlıktır değildir de nedir? matematik mi bilmiyoruz? sizin kafanız basmıyor olabilir ama elhamdülillah biz buradayız ve her daim doğruya doğru yanlışa yanlış diyeceğiz. siz çizginizde devam edin.

bu da dün ak parti yetkilisine yazdığım tanım: #6587416

onun için bunaltmayın.
devamını gör...

21 nisan 2019 kemal kılıçdaroğlu'nun katıldığı cenazede saldırıya uğraması

cok degil 2 3 sene once abdullah ocalan, akp medyasi-milletvekilleri-burokratlari tarafindan hâlâ milli kahraman, baris elcisi olarak sunmaya devam edilirken; pkk tarafindan suikaste ugrasmis olan kemal kilicdaroglu'nun, sehit cenazesinde bir takim -en hafif tabirle- kendini bilmez robolar tarafindan "pkk disari" diye bagirilarak saldiriya ugramasi.

bu insanlarin egitilmesi cok zor. cunku hem zeka, hem ahlak olarak felaket zayiflar. gidisat ne olacak bilmiyorum.
devamını gör...

pazartesi perşembe oruç tutan her gün teheccüd ve evvabin kılan her namaz sonrası tesbihat yapan kişi

Allah'ın ayetlerinin müşrikler tarafından gizlendiğinin ve yeni ilahları rabbi ile arasına soktuğunun farkında değildir.

bu tip inanç sahiplerinin ekseriyeti cennete bu şekilde gidileceğine inanırlar. kötülüğü sadece kendilerine yasaklarlar. islam'ın dünya görüşü yüzlerine okunduğunda "dünyayı biz mi kurtaracağız?" derler.

dini, bolca kişisel ibadet etmek zannedenlerden, arapça'yı ve hafızlığı ilim zannedenlerden islam' a zarardan gayri fayda gelmez.
devamını gör...

hdp temsilcilerini eleştirince çözüm sürecini hatırlatan muhalif

öncelikle kendi adıma şunu söyleyeyim. çözüm süreci denilen safsatayı hayatımın hiçbir döneminde desteklemedim, doğru bulmadım. o dönem burada yazmıyordum ama yazdığım her platformda sesim çıktığı kadar karşı çıktım bu hamleye. hatta size bir esin kaynağı olsun; en çok eksi yediğim tanımlara girin. kürdistan bayrağını protokol gereği göndere çektiklerindeki tepkim onur duyduğum bir tavır olarak orada durmaktadır. ayrılıkçı kürtlere verilen her türlü imtiyaza karşı duruşum ezelden bellidir. onun için bu cevapların muhatabı ben değilim.

sonrasında şunu söyleyeyim. o dönem bu sürece karşı çıkan tek parti mhp idi. chp de bu süreci destekledi -hatta kemal kılıçdaroğlu'nun 7 haziran seçimlerinden önce "çözüm sürecini hdp ile devam ettiririz" diye bir söylemi dahi vardır-. neredeyse tüm meclis kol kola girmiş teröristlerle siyasi çözüme ulaşabileceğine inanıyordu. akil adamlar bilmem neler. ne rezillikler ne rezillikler! hataydı, bedeli ağır ödendi. o süreçte silahlanıp türk askerine saldıran teröristlere zemin hazırlayanlar bunun hesabını inşallah ahirette verecekler. kimse şüphe duymasın.

öte yandan bugüne bakıyorum. terör örgütünün aleni maşalığını yapan siyasi bir örgüt. yanlarında chp, ip ve saadet. bu duruşlarından eleştirince de yok habur, yok oslo bilmem ne bela. arkadaş bugüne gel bugüne. o gün ak parti suçluydu, bugün sensin. başkasının ayıbıyla kendi ayıbını aklamaya çalışma! sözüm ona bir de milliyetçilik yapıyorsunuz. ne sizden, ne ülkücü kafa tasçılardan milliyetçi falan olmaz. hiç kendinizi avutmayın.
devamını gör...

saadet partisi

akp'nin kıl payı kaybettiği her yerde, istisnasız her yerde, istanbul da dahil akp'yi desteklese akp kazanıyordu. şimdi chpli, hdpli kankalarıyla bol bol nasıl da salladık ama diye sevinebilirler.

seneler evvel kapımıza gelip dedemle ninemi akp'ye oy vermek günah diye kandıran o cehennem kütükleri umarım zaferlerini şimdi viskiyle kutluyordur.
devamını gör...

çözüm sürecine karşı çıkmış chp'li

çözüm sürecinin iyi niyetle yapıldığını iddia eden ampul fanatikleri tarafından suçlanmaması gereken chpli. çözüm sürecinin kürt oyu almak için yapıldığını hepimiz biliyoruz bugün ittifak yaptıkları bahçeli de o dönem ağzına geleni sayıyordu bunun için . ekrem imamoğlu da akpnin taktiğinin aynısını yapıyor akp'nin ilk yılları gibi her tarafa mavi boncuk saçıyor . hatırlarsanız arşivlerde mevcut ilk dönemlerinde ''tunceli (dersim) den özür dileyelim ermenilerden özür dileyelim sayın öcalanlar'' havada uçuşuyordu. bizzat erdoğan bile gayet rahat chp gömeceğim diye bu argümanları kullanıyordu.

nasıl ki akp seçmeni aman cehape mi gelsin kafasıyla pkklılarla düşüp kalkarken fethullahçılar her yere yerleştirilirken akpye tam destek vermeye devam ettiyse bugün chp dahil akp den seçmenler de tepki olarak chp ye oy veriyorlar. siz yapınca iyi chpliler yapınca kötü oluyor böyle ahlak anlayışı vatanseverlik olamaz.

bugün siyasi partiler arasında fazla bir ayrım kalmadı hepsi menfaati için her haltı yiyebiliyor hdp si mhpsi akpsi chpsi farksız . akpnin fanatikliğini yapıp chp yi terör üzerinden vurmalarınızın artık bir karşılığı yok arşivler orada. utanmayı bilin biraz .

edit büdüt : genç / yaşlı ampuller rahatsız olmuş kıyamam .
devamını gör...

yeni akit gazetesi sayfasındaki notre dame yangını yorumları

ulan ağzımı açtıracaksınız. iki yüz yıldır müslümanların evi yanıyor bağrı yanıyor sizin üzüldüğünüz kadar kafirlerden üzülen var mı? biz insanlığın ortak değeri değil miyiz? olan bize olunca ortak değer olmuyor da onlara olunca niye ortak değer oluyor? ne bu düşmanınıza duyduğunuz sevgi.

lan yok bir de ne ara bu kadar insanlıktan çıktınız diye sorulmuş. şaka mısınız arkadaşım gerçekten siz mağarada falan mı yaşıyorsunuz?
devamını gör...