Geçen Haftanın Beğenilmeyenleri

esma esad

o katil şerefsizin meme zevkinden mahrum kalması için çürürler inşallah.
edit: yorumum çok fazla eksi alınca entry'e ekleme yapma ihtiyacı hissettim.
haksız yere katlettikleri masumların bedeli misliyle çıksın inşallah. inşallah kötü huyludur. inşallah bütün vücudunu sarar ve inşallah kocasına da bulaşır. inleye inleye, bağıra bağıra geberirler...
devamını gör...

ak parti hükümeti derhal istifa etmelidir

şahsen ben sıkıldım... yani istifa etsin... ülkeyi yönetecek başka birileri gelsin... o zaman herkes mutlu olur... şu sözlükteki arkadaşlarda rahat bir nefes alır... ak parti gitsin dediklerine göre yerine geçecek kadrolarıda, programları da hazırdır...

şahsen benim açımdan sıkıntı yok... programı olan, halkı bu programa inandıracak kadar yetenekleri olan herkes devleti yönetmek için meydanlarda görmek istiyoruz...

o zaman ti'e aldığınız hahaha diye güldüğünüz bazı şeylerin gerçek olup olmadığını anlarsınız... bu sözlükte ve bu ülkede herkes ekonomist, iktisatçı, dış politika uzmanı buyrun beyler bayanlar, seçim meydanı orada, sözlükte atıp tutmakla olmuyor...

edit: tamam vazgeçtim etmesin. sabah akşam ak parti istifa etsin diyenler anında geri vites yapmaya başladı. bu arada başkasının pislettiği tuvaleti biz niye temizliyoruz denmiş. ak parti geldiğinde tuvaletler tertemizdi...
devamını gör...

10 ağustos 2018 dolar kuru

hiç ilgilenmediğim dolar kurudur. dolarım yok, eurom da yok, ekmek 1 lira antalya'da, halk ekmek ise 80 kuruş, çok olsa halk ekmek 1 lira olur normal ekmek 1.25 kendi kendimizi üzmeye buradan her gün dolar kuru açıklamaya ne gerek var.
devamını gör...

cemile bayraktar

film eleştirmenlerinin zaten yıllardır söylediği, kemal sunal filmleri zamanının recep ivedik'idir, gerçeğini bu kadın söyleyince nedense herkes ilk defa duymuş gibi davranıyor.
bu durumda görünen o ki zaten kendisine diş bileyen gruplar saldırmak için bahane arıyorlardı, en sonunda bunu buldular.
fikirlerine kısmen katıldığım kadındır ki bence kendisi de kibar feyzo, süt kardeşler gibi yapımları tenzih ederek bir genelleme yapmıştır.
devamını gör...

menzil terör örgütü

yazıklar olsun!
bu kelimeyi söyleyene de dillendirene de buraya bu başlığı açana da!
boşuna heveslenmeyin. menzilden bu güne kadar bu ülkeye hainlik eden tek bir kişi bile çıkmadı, çıkmayacak.
seyyidlerden birine " vakıfları kapatmak isterlerse ne yaparsınız" diye sorduklarında; " devletimiz ne derse boynumuz kıldan incedir, onlar gelmeden biz anahtarları kendi ellerimizle teslim ederiz" demişti.
bir önceki menzil şeyhini astım olduğunu bile bile gelibolu gibi rutubetli bir yerde haksız yere 2.5 sene tuttular da çıktığı zaman ağzından zerre kadar nefret kelimesi dökülmedi. " yorulmuştuk, devletimiz bizi dinlendirdi" diyerek bütün tarafların yüreğine su serpen açıklamalar yapmıştı.
ekmek çıkmaz sana burdan cipiu efendi. boşuna bir yerlerini yırtma!
devamını gör...

a haber zehirlenmesi

15 temmuzda fetöcü hainlerin darbe bildirisi iki kanalda okundu. biri trt de malum silah zoruyla biri de halk tv de.

darbe bildirisini defalarca kendi rızasıyla okuyan halk tv zehirlenmesinden iyidir a haber zehirlenmesi.

not: a haber izlemiyorum. akit tvyi takip ederim bazen. ayrıca berat albayrak candır.
devamını gör...

türk'üm demekten imtina eden insan

öncelikle şu başlık altındaki bütün tanımları okuyunuz: (bkz: türkiyeli)
ben türk'üm demekten imtina eden insanlar var bu memlekette. halbuki o andavallar bilmezler ki hiç de sevgi duymadıkları gazi mustafa kemal atatürk, cumhuriyet'i kurarken türklüğün tanımını şu şekilde yapmıştır:

"kendini bu ülkenin bir vatandaşı sayan, kağıt üstünde türk vatandaşlığı olmasa dahi kendini türk gibi hisseden herkes türk'tür. bir insanın türk olması için ırk, kan ve etnik köken aranmaz. 'ben türk'üm.' diyebilen herkes soydaşımızdır."

mustafa kemal atatürk dahi cumhuriyet'i kurarken bu sözleri sarf etmiş, amma velakin bazı insan benzeri yaratıkları görüyorum, diyorlar ki "ben türk değilim, türkiyeliyim."

türk'üm demekten çekinen, kendini türk gibi hissetmeyen insan zaten bu ülkenin vatandaşı olmamıştır, haliyle bizim soydaşımız da olamaz.

ten renginiz ne olursa olsun, yeter ki kanınız kırmızı-beyaz olsun. çünkü biz türk'üz!

düzenleme: bu ülkenin toprağında yaşamak kimseyi türk yapmaz. fakat bir atasözü vardır ki, ben çok beğenirim o atasözünü, vatan doğduğun değil doyduğun yerdir.
düzenleme 2: sen silersin tanımını ama, ben yazdığını unutmam. boşnaklığa devam...
devamını gör...

oğluna tecavüz eden kişinin kızına tecavüz eden kişi

kısas mı dediniz? evet...

aydın'ın incirliova ilçesinde 10 yaşındaki e.t.'ye cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla gözaltına alınan mehmet a. ile oğlu halil ibrahim a. tutuklandı. yapılan araştırmada baba ile oğlunun iddiaya göre intikam amaçlı bu korkunç olayı gerçekleştirdikleri ortaya çıktı. istismara uğrayan küçük kızın babasının 2,5 yıl önce bir arkadaşı ile birlikte mehmet a.'nın oğlu t.a.'ya tecavüz ettikleri ve 28 yıl 9'ar hapse mahkum oldukları belirlendi.

haber linki
devamını gör...

atatürk'e hakaret suç olmamalı

görüyor ve arttırıyorum,heykel,poster,büst,okullardaki tablolarda kaldırılmalı.ve yerine hiç bir beşerin resmi,büstü,heykeli konmamalı.konu sadece atatürk değil,benzeri tüm ikonlar devletin tüm dairelerinden kaldırılmalı.bu sadece onu sevmeyenlere bir jest değil atatürkün kendisine de ruhunu da bir iyilik olacaktır. evet hakaret suç olmamalı,kişinin sadece kendine edildiyse tabi,ana avrat gibi kombiler yapıldıysa ancak suç olmalı."ben senin salak olduğuna inanıyorum" bu suç olabilirmi? "bence sen bir aptalsın" hop kodese..iftira doğrusu kanıtlanırsa elbette suçtur,iftirasız hakaret en fazla kabahatler kanunu ile yargılanabilir,tutuklamak bildiğin garezdir.
devamını gör...

doların yükselmesine sevinmek

yurdum muhaliflerinin yaptığı eylemdir. onlara göre doların yükselmesi normal çünkü ekonomi çok kötü, tek adam rejimi var, üretmiyoruz betona yatırım yapıyoruz. pek sayın muhalif kardeşimize sorsak bu dedikleriniz size göre 1 yıl öncesinde de yok muydu peki nasıl oluyorda bu kadar kısa bir zamanda dolar 3,50'den 5,50'ye çıkıyor. ben o saydıkları nedenlere bir neden daha ekliyorum hemde en önemlisi; birileri kendince bize operasyon çekmeye çalışıyor. evet ekonomimiz iyi değil fakat bizde aptal değiliz.
devamını gör...

mahmut ustaosmanoğlu'nun allah'ı görmesi

lan ne ara onun bunun inancıyla ugrasır oldunuz tipini sevdigimin mesafeli kuşları..
adam delidir..
adam behlüldür..
adam gerçekten görmüşte olabilir..

zaten inanmak da bir şekilde nasip işi değil midir..
bu şeye benziyor..
adamın teki başka bir mecrada bir konu hakkında ahkam kesiyor söyledikleri geleneklere içtihatlara alışagelen doğrulara alabildiğince ters geliyor..
hemen fasit daire içinde koşturarak sırf ekşici ..içlere nazire yaparcasına kendince fetvalar zırvalamıyor musun burada..
üstelik zekeriya beyazların dönemini bir hayli geride bırakmıştık hani..

bunca şeyi mahmut ustaosmanoğlu'nu aklamaya değil söylediklerini değillemenin imkansız oldugunu anlatmaya geldim.
devamını gör...

homoseksüel oluş hikayesini anlatan youtuber

gerçekse, böyle saçma sapan yozlaşmış bir topluma karşı cinsel tercihini ve yaşamış olduğu olayları anlatmasından dolayı cesaretini tebrik ettiğim arkadaş. adam istediklerini anlattı diye pislik oldu şimdi de. başlığı açan arkadaşın pislikliğini zaten konuşmaya gerek yok onu geçiyorum.
bu toplumun başına ne gelirse müstehak.
devamını gör...