Geçen Haftanın Beğenilmeyenleri

düzenli cinsel yaşam

sünni mezhebine göre 4 avrat ve sınırsız cariye ile yerinde yaşanan yaşamdır. evet. haydi bir mezhepçi yalanlasın.

ek: amel edip itikat ettiği sunniliğin kur'an'la çeliştiğini göremeyen mezhepçinin bilmesi gerekenler şunlar.

nisa suresi 3 deki o ayet savaş esnadında dul kalmış kadınlar içindir.

https://www.google.com/url?...

diğer taraftan yine aynı ayette geçen "cariyelerle yetinin" mevzusu.


https://www.google.com/url?...

ayrıca, ayetlere göre cariye ile cinselliğin nikaha bağlanması:

https://www.google.com/url?...
devamını gör...

süleyman soylu

ekrem imamoğlu'nun "içişleri bakanının istanbul'da ne işi var?" şeklindeki hadsiz yorumuna, tokat gibi bir cevap vermiş siyasetçi:

"içişleri bakanı olarak, pkk'nın nereye sızmaya çalıştığını görürsem oradayım. seninle birlikte istanbul'a sızmaya çalıştığını gördüğüm için de istanbul'dayım."
devamını gör...

54 günde bir duvarı delemeyen askeri deha

totalde 7 bilemedin 11 bin kişinin savunduğu, 50 bin nüfuslu, avcılar büyüklüğünde bir şehri denizden ve karadan 250 bin kişiyle kuşatıp sanki çok lazımmış gibi dağdan bayırdan gemi yürütmekle uğraşan en eski türk kim jong un'udur. halbuki heinz guderian majinot hattını çok daha az askerle 3 bilemedin 4-5 günde aşmıştır. asker kökenli olmakla şımarık kolej çocuğu olmak arasında büyük bir fark var demek.
devamını gör...

ekrem imamoğlu

ıktidarın secim kazanma uğruna kendisine karşı başlattığı psikolojik savaşı kazanacak olan adamdır. yarın akşam yapılacak açık oturum hangi tezgahı beraberinde getirirse getirsin, her şey çok güzel olacak.
devamını gör...

ben kadınım tadında sözlük başlıkları

bir erkeğe 18 erkeğin düştüğü yerlerde açılan, entry sahbinin kadın olduğunu belli etme maksatlı yazılmış yazılardır. ana hatlarıyla ertesi gün hapından, fazla kilolardan, erkek arkadaşlardan, ünlülerden, makyaj malzemelerinden, kadın-erkek ilişkilerinden falan bahseder. böyle başlıklar açabilmek için nick isminiz ebu ömer el bağdadi, ebu hamza el muhacir tarzı maskülen isimler değil köpüksüz kahve, poineee, umm maria gibi feminen isimler olmalı. nick ismi bulma sıkıntısı yaşıyorsanız xyzyapankiz, noktanoktakadin vs. kombinasyonları kullanın.

diğer bir yöntem sürekli kendinden bahsetmektir. unutmayın kadınlar kendilerini ilgilendirmeyen konularda asla konuşmazlar.
örnek hatalı entry:
s400: "ülkemizin güvenliğini tehdit eden dış güşlere..." (✕) yanlış.
s400 : "abd bize ambargo uyguladığı için kotex fiyatlarının artmasına...." (✔) doğru.

mesela kız kavgalarında sıkça duyduğumuz "sen benim saçımı nasıl çekersin" ifadesi saç çekmenin yanlışlığına binaen değil çekilen saçın kendisine ait olması dolayısıyla söylenmiştir.

nşa'da tanım içermeyen subjektif yazılar, yorumlar, anılar, "ayar" vermeye yönelik bkz.'ların silinmesi gerekirken bu kuralların size uygulanmayacağının bilincinde olmalısınız. zaman zaman aptal gibi yazın, hatta bunun farkında değilmiş gibi davranın. sadece bu yöntemi kullanarak bile normal şartlarda almanız mümkün olmayan + oyları, belki tanışırım favorilerini, nick altı entrylerini ve heyecanlı abilerin gönderdikleri özel mesajları garantilersiniz. hatta belki sizinle tanışmak isteyen birileri bile çıkar. ben şahsen 2009'dan beri çeşitli sözlüklerde yazarım. 89 iq'lu entryler yazarak aldığım etkileşimi başka hiçbir yerde almadım. hatta 2019 yılına kadar mesaj kutusu diye bir uygulamanın olduğunu bile bilmiyordum.

böyle başlıklar açacak arkadaşların uygulaması tavsiye edilen bazı diğer yöntemler:
entry sonlarında random gülüş atın sjkda.
sanki herkes sizi çok umursuyormuş gibi davranın, hatta buna inanın.
diğer kadınlar hakkında haset entryler girin.
dünya sözlük'te yazar olun...
devamını gör...

16 haziran 2019 binali yıldırım ekrem imamoğlu canlı yayını

ekremcik, bir şeylerin korkusuyla gemileri yakmış gibi... hadsizce, kötü kaynanalar gibi alttan alta laf sokma derdinde. işte senden bu yüzden olmaz ekremcik... önce o haddini bileceksin, demagoji yapmadan, iftira atmadan tatlı tatlı sunacaksın argümanını. it dalaşına çevirmeye çalışıyor resmen programı... kendi adıma bir kez daha ikna oldum, bu çapsızın hilesiz hurdasız seçilemeyeceğine...
devamını gör...

başörtülü kadınların denize girmesi

nüdist bir plajda yapılmadığı müddetçe kimseyi alakadar etmemesi gereken eylem.

ama uyulur uyulmaz,onlar da "açık giyinenler tecavüze davetiye çıkarır" "şort giyenler kocalarımızı tahrik ediyor" gibi saçma söylemlerden kaçınırlar ise bu giyim tarzının hakim olduğu bölgelerde benzer bir iptidailik ve ruhsuzluk taşıyan bu tip ayrımcılıklara daha az uğrarlar.

tabii bir de peçe yahut yüzü kapatan burkalar giyerek kamu güvenliğine tehdit olarak algılanacak hareketler yapmamalıdırlar.zira bir suç işlenmesi durumunda failin kimliğinin teşhisini imkansız hale getiren bu tip şeylere inancınız kamusal alanda güvenlik ihtiyacının üzerinde değildir.
devamını gör...