Geçen Haftanın Beğenilmeyenleri

sigara içenlere verilen ücretsiz sağlık hizmetlerinin kaldırılması

sigara içenlere bir kötü haber daha!

cimer'e yaptığım başvuru sonrasında yakın zamanda çıkacak olan yasayla sigara içenlere verilen ücretsiz sağlık hizmetleri kaldırılacak.

bundan böyle doğrudan ve dolaylı hastalıkların tedavisinde hala sigara içmeye devam eden sigara zararlısı bir vatandaşın tedavi parası milletin vergisinden değil, kendi cebinden ödenecek.

ayrıca devlet kurumlarındaki sigara içenler de bir müddet sonra negatif ayrımcılığa tabi tutulacak.

kimse bunların keyfinin verdiği zararın bekçisi değil !!!

(bkz: sigara düşmanlıktır)
devamını gör...

anayasa mahkemesi başkanının erdoğan önünde eğilmesi

tabi nerede o eski günler değil mi? kendini ilah gibi gören yargıçlarınız, generalleriniz. herkes haddini bilecek. senin varlığını meydana getiren de uyguladığın adaleti yazan da o adam. değil eğilmek ayaklarına kapanacaksın. demokrasi diyorsunuz işte demokrasi. demokraside halktan daha büyük bir güç olamaz. geçiniz kuvvetler ayrılığı teranelerini. halktan büyük güç yoktur.

tanım: eski türkiye özlemi duyanların canını sıkan durum.
devamını gör...

seyyid kutub

20 ve 21. yüzyılda önder şahsiyet olarak tanıtılan felsefecidir. kur'anı da felsefe ile yorumladığından ehl-i sünnet çizgisinden çıktığı söylenir. tabi sadece bununla da kalmıyor zırvaları. idam edildiğinden ötürü sırma saçlı ve badem gözlü olmuştur. malum halkımız mağduru sever. her tevhid veya cihad edebiyatı yapan maalesef doğru yolda olmuyor.
devamını gör...

namahrem diye tokalaşmayan kişi

bir çok kez karşılaştım, elimin havada kaldığı çok oldu. şimdi ne zaman bir ninja veya sıkma baş hanımefendi görsem el falan uzatmıyorum, en temizi bu. sonra el havada kalıyor canım sıkılıyor, moralim bozuluyor, danimarka değilim ki kanun çıkarayım iletişim alanıma girme el sıkmıyorsan diyeyim.
devamını gör...

kürtler

çok değişik bir millet. çok aşırı alıngan ve duygusallar. ve acayip ırkçılar. yani düşün ki beş vakit namaz kılanı bile marksist bir örgütü destekleyebiliyor. çok değişik bir kafa. ulan bilmiyor ki o marksist örgüt ilk fırsatta kendisini kurşuna dizecek. olsun diyor kürt değil mi lililililili!!!!
devamını gör...

hiç sevgilim olmadı diye kendini pazarlamak

başta istisnalar kaideyi bozmaz diye belirtelim de sonra sazan avına çıkmayalım.
bazı kesimlerin ısrarla denediği yöntemdir; şimdi sevgili olmamak, sevgili istememek ayrıdır, olur insanlarla iletişim yoktur, insan sevmiyorsundur, ilişkiye ayıracak zamanın sabrın yoktur vs falan ama işte yok efendim temiz kalcam, meryem olcam rabia olcam kısmına ben pek inanmıyorum zaten günah denen kavram insanın tabiatında var olan bir şey (eğer sevgililik haramsa vs falan)
hem yıllarca bu paylaşma vs hissini falanda bastıryorsan büyük sorunlar içinde olduğun ortadadır düşünsene 20 yaşına kadar gelmişsin sadece annen babanla zaman geçirmişsen falan sıkıntı kesin büyüktür hea yok kimseyle sevgili olmam ama her türlü sohbet muhabbet ederim diyorsan o da açık ilişkiye girer ki onun açıklaması daha vahimdir.
ayrıca bir insanı sevmek Allahı sevmenin antrenmanıdır birini sevmekten bu kadar korkmayın sevgili oldunuz diye illa yatacaksınız manasına gelmiyor ve inanın ki tıbben el ele tutuşarak hamile kalmak çok zor hatta bekaret bile bozulmaz.
bekaret zarı denen kavramın ise hijyen amaçlı olduğu konusunu başka dersimizde anlatacağız.
devamını gör...

atatürk ilke ve inkılapları

gazi paşanın ''bir gün benim söylediklerim, bilimle çatışırsa mutlaka bilimi seçiniz'' diye veciz bir sözü vardır. elbette ki ulus olarak bu ilke ve inkilapları, cumhuriyet tarihi içinde güncelleyip cumhuriyeti ve halkı çok daha iyi bir yere taşımamız gerekiyordu. fakat bu ilke ve devrimler, cumhuriyet fıtratından dinamitle patlatırcasına yok edildi. şimdi de halkın hafızasından yok edilmek istenmekte. bunların yerine,

şirketçilik,
mutahitçilik,
himmetçilik,
ümmetçilik,

gelince, bizim de halk ve cumhuriyet olarak geldiğimiz hal ortadadır.
devamını gör...