Bu Ayın Beğenilmeyenleri

ekrem imamoğlu

akp'lilerin bu herifi eleştirmesini dikkate almamak gerekir sonuçta ne yaparsa yapsın tayyibi eleştiren bir topluluk olduğu gibi bu adamı eleştirenlerde olacak, kaçınılmaz yani. kendisine oy verenlerde elini vicdanına koyup eleştirmeli bence yoksa eleştirilen, koyun diye hakaret edilen bir akp'li seçmenden fark kalmaz.
bana sorarsan pek bir numarası yok ama işte denize düşen yılana sarıldı resmen, ölüm gösterildi bu adam sıtma diye buna sarıldık, sarıldılar. gerçi bunu söylemek için henüz erken olduğu başka gerçek sonuçta duran metro inşaatlarını falan yeniden başlattı 2-3 yıl sonra göreceğiz numarası var mı yok mu ama şu an için büyük işler yapsaydı reklam adına güzel olurdu mahalle yanarken tatile gitmesi oldukça kötü imaj oldu.
devamını gör...

mustafa islamoğlu

sevmeyenlerinden birisi seni falan falan yaparım diye aşırı derecede islam ve insanlık dışı bir cümle sarfetmiş. yine kendisini sevmeyenler bu cümleye değil de buna tepki gösteren mustafa islamoğlu'na tepki gösteriyor.
siz nasıl bir yaratıksınız? insan desem insan değil hayvan desem hayvan böyle şeyler yapmaz. adam neredeyse sevincinden takla atacak islamoğlu'na böyle bir şey söylenilmiş diye. siz hangi dine , hangi tanrıya inanıyorsanız benim inandığım din de tanrı da o değil. pisliğinizde boğuluyorsunuz her yerde zaten.
devamını gör...

iban hatip

bu minvalde espri yapan bir gazeteci tutuklandı dün, umarım başıma gelmez benzeri bir şey. neymiş halkı isyana teşvik, kutsal değerlerle dalga geçmek bla bla bla.
tanım: siyasal islamın yeni lisesi.
devamını gör...

11 mart günü tüm illerde corona virüs testi yapan kitler olsaydı

virüsün ilk ortaya çıktığı gün tüm illerdeki hastanelerin corona virüs testi yapabilecek kapasiteye sahip olmasıdır olay.
tv ekranlarından sağlık bakanlığının " şu şu sorunları olan derhal hastanelerimize başvursunlar" günde 50. 000 test yapacak durumdayız demesidir.

patronlara yedirmek yerine toplumu düşünseydik son 3 ay içinde bunu rahat yapabilirdik.
devamını gör...

erdoğan'ın italya ve ispanya başbakanlarına gönderdiği mektup

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, dün türk silahlı kuvvetleri'ne (tsk) uçaklarla tıbbi yardım malzemesi gönderilen italya ve ispanya başbakanlarına mektup gönderdi. mektubun içeriği aşağıda ki linkte var ama çok yanlış yazılmış bir mektup. doğrusu şu olmalıydı:
sevgili italya ve ispanya başbakanları, parası olmayan ve halkından para isteyen bir hükümet olarak zaten az ve kısıtlı olan imkanlarımızla sizlere yardım ettik. böyle bir çılgınlığı en son japon kamikazeleri yapmışlardı herhalde. insan ölümleri pahasına ihracat ve üretim diyerek 2023 hedeflerimize doğu yürüyeceğiz. nato üyesi ve müttefiği olarak diğer nato üyelerine yardım etmeyi görev ve zorunluluk biliriz. idlib'te askerlerimiz şehit olurken o nato müttefikleri hiçbir şey yapmasa bile. kalın sağlıcakla.
buradan
devamını gör...

kadınlara ehliyet verilmemesi gerekliliği

yav babam tamam kadın olmayı kendileri seçmediler ama kötü şoförler yani napalım. tamam siz kadın olmayı kendiniz seçmediğiniz için fren yerine gaza basıp insan öldürebilirsiniz mi diyelim. siz kadınsınız size trafikte öngörülemez hareketler yapıp millete kaza yaptırmak serbest mi diyelim ne yapalım yani? siz pozitif ayrımcılık olayını çok yanlış anlamışsınız.
devamını gör...

mustafa islamoğlu

hadis inkarına karşı o kadar itiraz eden milleti dinlememiştir. ellerini başının altına alıp düşünmemiş, üstelik labalice açıklamalar yapmıştır. bir sürü de müridi var. eee sen milletin dini hassasiyetlerine yanlış diyip kulağını kapatır, millete dini bozuk diyip kenara çekilirsen bu hakaretleri de yersin. imam az bile demiş.
bunları araştırın.

*hadis inkarı
*kaderi inkar
*rasulullahın annesi yoktur anneni öldür demesi
*mehdiyi inkar
*miracı inkar
*sahabelere dil uzatması
*enbiya.82.ayette süleyman as. emrine verilen cinleri “dik başlı birileri” olarak tercüme ediyor.
*bakara.259.ayette 100 yıl ölü kalıp sonra diriltilen kimsenin kıssasını “temsil” olarak anlamak gerekir diyor.islamoğluna göre kur’andaki *bütün mucize ve olağanüstü olaylar “temsil ve mecazdan” ibaret.
*buhari,müslim ve diğer hadis müelliflerini haksız yere yalancılıkla suçluyor.
*resulullah sallalahu aleyhi vessellemin mustakil hüküm koyamayacağını iddia ederken kendisi kur’anda hiçbir delil olmadığı halde sigara için haram diyor ! peygamberimizin helal-haram belirleyemeyeceğini iddia eden kimse kendisi haram koyuyor !!

nisa suresi 59. ayet=
ey iman edenler! Allah’a itaat edin, peygambere itaat edin, sizden olan ülü’l-emre de. eğer bir hususta anlaşmazlığa düşerseniz -allah’a ve âhirete gerçekten inanıyorsanız- onu, Allah’a ve peygambere götürün. bu, elde edilecek sonuç bakımından hem hayırlıdır hem de en güzelidir.
devamını gör...