Bu Ayın Beğenilmeyenleri

risale-i nur

eğitimsiz, tahsilsiz kürt (aslen ermeni olduğu iddiaları var) said'in yazdığı söylenen, bir iddiaya göre hristiyan papazlarca yazılıp said'e bilerek mal edilmiş, içinde şirke gidecek ifadelerin ve hadsizliklerin olduğu risale.
devamını gör...

sigara içenlere verilen ücretsiz sağlık hizmetlerinin kaldırılması

sigara içenlere bir kötü haber daha!

cimer'e yaptığım başvuru sonrasında yakın zamanda çıkacak olan yasayla sigara içenlere verilen ücretsiz sağlık hizmetleri kaldırılacak.

bundan böyle doğrudan ve dolaylı hastalıkların tedavisinde hala sigara içmeye devam eden sigara zararlısı bir vatandaşın tedavi parası milletin vergisinden değil, kendi cebinden ödenecek.

ayrıca devlet kurumlarındaki sigara içenler de bir müddet sonra negatif ayrımcılığa tabi tutulacak.

kimse bunların keyfinin verdiği zararın bekçisi değil !!!

(bkz: sigara düşmanlıktır)
devamını gör...

anayasa mahkemesi başkanının erdoğan önünde eğilmesi

tabi nerede o eski günler değil mi? kendini ilah gibi gören yargıçlarınız, generalleriniz. herkes haddini bilecek. senin varlığını meydana getiren de uyguladığın adaleti yazan da o adam. değil eğilmek ayaklarına kapanacaksın. demokrasi diyorsunuz işte demokrasi. demokraside halktan daha büyük bir güç olamaz. geçiniz kuvvetler ayrılığı teranelerini. halktan büyük güç yoktur.

tanım: eski türkiye özlemi duyanların canını sıkan durum.
devamını gör...

kandil'le savaşıyoruz domates diyorlar

artan gıda fiyatlarının tek nedeninin üretici ile tüketici arasındaki aracılar olduğunu söylemeye ödü kopan muhalefetin " rte gidsiin!" dediği mevzudur.

kardeşim! adam olun, domatesin, patatesin, biberin tarladan çıkış fiyatı belli, market reyonundaki tüketiciye satış fiyatı belli. şimdi erdoğan'ın alternatifi olarak gördüğün k.k, hiçbir zaman tarla fiyatı ile market fiyatı arsdındaki 10 kat farkı dile getirdi mi?

yok!

e o zaman boşuna nefesini tüketme. alternatifini bul öyle gel.
devamını gör...

seyyid kutub

20 ve 21. yüzyılda önder şahsiyet olarak tanıtılan felsefecidir. kur'anı da felsefe ile yorumladığından ehl-i sünnet çizgisinden çıktığı söylenir. tabi sadece bununla da kalmıyor zırvaları. idam edildiğinden ötürü sırma saçlı ve badem gözlü olmuştur. malum halkımız mağduru sever. her tevhid veya cihad edebiyatı yapan maalesef doğru yolda olmuyor.
devamını gör...

kürtler

çok değişik bir millet. çok aşırı alıngan ve duygusallar. ve acayip ırkçılar. yani düşün ki beş vakit namaz kılanı bile marksist bir örgütü destekleyebiliyor. çok değişik bir kafa. ulan bilmiyor ki o marksist örgüt ilk fırsatta kendisini kurşuna dizecek. olsun diyor kürt değil mi lililililili!!!!
devamını gör...