Bu Haftanın Beğenilmeyenleri

ilahiyat fakültesine yerleşen yks üçüncüsü genç

muhammed akif aydın isimli vatandaş.

hafız olduğunu dile getiren aydın, okulunu bitirdiğinde iyi derecede arapça ve ingilizce öğrenmiş bir biçimde, üniversitede akademisyen olarak kalıp islam'a hizmet etmeyi hedeflediğine dikkat çekerek, "klasik profesörler gibi, odasında oturup çay içen değil, sahada olan, kudüs'e giden bir akademisyen olmak istiyorum." demiş.

sen gel akademiye görürsün. heyecanlı seni şeker şey.

İlahatci
devamını gör...

19 ağustos 2019 fenerbahçe gazişehir maçı

fenerbahçe'nin birilerini yalamaya başladığını gösteren maç. daha maçın başında olmayan pozisyondan penaltı verilmesinin başka açıklaması yok. eh bi sürelik sevinsin garipler, ilerleyen zamanlarda yine istifaya davet etmeler başlar.

edit: bir maç kazandılar diye şampiyon ilan edelim durun, biraz daha sevinsinler.*

(bkz: köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağardı)
devamını gör...

devletin rejimine ve kurucusuna düşman olmak

vaktiyle mustafa kemal atatürk'ün yaptığı şeydir; kendisini müthiş bir subay olarak yetiştiren sisteme başkaldırmış, gizlice planladığı şeyleri farklı yansıtarak kendisine yardım etmek üzere etrafında topladığı kimselerin yoluna baş koyduğu rejimi ilga etmiş, devletin kurucusuna ve onun soyundan süregelen hanedan üyelerine yönelik ağır ifadeler kullanmıştır.

(bkz: objektivite)
devamını gör...

dünya sözlük ve ekşi sözlük temasının benzemesi

çok gıcığıma giden bir durum ekşi sözlükten nefret ederim. bence yazı fontuyla mı olur renklerle mi olur biraz onlardan ayrılmamız lazım.
bence her girdinin yanında donanımhaberdeki gibi profil fotomuz olmalı ben bulbasaur resmi koyacağım. girdilerimizin altında da imza olarak yazılarımız olmalı bu özellik eskiden vardı sözlüğü farklı gösteriyordu neden kadırıldı ki?
devamını gör...