Bugünün Beğenilmeyenleri

16 haziran 2019 binali yıldırım ekrem imamoğlu canlı yayını

ekremcik, bir şeylerin korkusuyla gemileri yakmış gibi... hadsizce, kötü kaynanalar gibi alttan alta laf sokma derdinde. işte senden bu yüzden olmaz ekremcik... önce o haddini bileceksin, demagoji yapmadan, iftira atmadan tatlı tatlı sunacaksın argümanını. it dalaşına çevirmeye çalışıyor resmen programı... kendi adıma bir kez daha ikna oldum, bu çapsızın hilesiz hurdasız seçilemeyeceğine...
devamını gör...

16 haziran 2019 binali yıldırım ekrem imamoğlu canlı yayını

imamoğlu'nun hangi yüzle kibir eleştirisi yaptığını hakikaten anlamıyorum. yıldırım, bir vakfın ismini hatırlamaya çalışırken gayet insani bir şekilde kendisinden teyit istedi, imamoğlu ise duymazlıktan gelip sonrasında pis pis sırıttı. ulan insan kan davalısı olsa, sorusunu öyle yanıtsız bırakmaz... nasıl acemice, kibirlice, çiğ bir tavır... aynı memleketli olduğum birisinden bu kadar tiksineceğim aklımın ucundan bile geçmezdi...
devamını gör...

16 haziran 2019 binali yıldırım ekrem imamoğlu canlı yayını

imamooğlu'nun gayet yerinde bir performansla önde olduğu tartışmadır. binali gergindi, binali yalan söylüyordu, eko gençliğinin ve dürüstlüğünün verdiği güçle binali'nin temsili ciğerini söküyordu. eko'ya helal olsundu.
esas itibariyle bu başlığa yazmaktan bile haya ediyorum. ortada akp'nin bütün devlet ve medya gücüne rağmen kazanamadığı bir 31 mart seçimi vardır. seçimi chp-ip değil halk kazanmıştır. sonrasında halka kazık atılmıştır. bu ve benzeri yayınlarla halka atılan kazık meşrulaştırılmak isteniyor. halkın 23 haziran'daki zaferi her şeye rağmen daha kutlu olacaktır.

sayın binali, dindar bir partiden geliyorsun. öncelikle hatırlatmak isterim ki islam dininde bir kere yalancı şahitlik eden insanın şahadet hakkı hayatı boyunca elinden alınır. pişmiş ismail soramadı bu soruyu sana ben tekrar ediyorum. fetö ele başıyla hiç görüştün mü? veya kaç kere görüştün bugüne kadar diye de soruyu düzeltebilirim.
devamını gör...