Bugünün Beğenilmeyenleri

satanist kızın isyanı

satanizm'i kötüleyen tek tanrı dinine inananlar .şeytana ve inananlarına suç atacaklarına kendilerine baksınlar .

ibrahim'in tek tanrı düşüncesini -inanışını ortaya atmasından sonra (mö.2000-1800 arası yaşadığı rivayet ediliyor) tek tanrı insanlığa kandan başka bir şey vermedi.

öyle ki insana benim için oğlunu kurban edeceksin bile dedi.

yusuf zamanı da farklı değildi tek tanrı yine kan istiyordu ister kurban et ister savaş yap kafir dediklerini katlet.

yahudiler musa 'nın öğretilerini hem savaş hem kurnazlık hemde ticaret olarak kulandılar kendilerinden başkasının yahuda -tanrı nezdinde üstün olmadığını tanrının dininin yahudilere ait olduğunu söylediler .
isa dönemi tamamen boş dönemdir isa'nın yapamadığını vaftizci yahya ,havarailer ve dört incili yazanlar yaptı mağdurluktan üstünlüğe geçtiler vahiy gelen muhammed iel arap toplumu da kendini üstün görmeye başladı dini götürdüklerini bile aşağı olarak gördüler(bkz: türkler)..
bu arada kötülük yaptığına dair sürekli suçlanan şeytanın hiç bir kötülüğünü ispatlayamıyordı.
inanan yahudi, hristiyan ve müslüman kendi iradeleri ile yaptıkları kötülükleri şeytana yüklediler...

hırsızlık mı ,şeytan yaptırdı.
tecavüz,şeytana uydum.
cinayet ,silahı elime şeytan verdi.
işkence -insan yakmayı dsa yine şeytana bağladılar şeytana uydu diye insanları yaktılar. halbuki ortada suç bile yoktu.(bkz: salem-amerika)

yetmedi etrafta suçlanacak kimse kalmayınca önce mezheplere bölünüp tek tanrı dinine inananlar birbirlerini öldürdüler savaşlarda .tek tanrı dinine inanan iki tarafta birbirlerini şeytana hizmetle suçladılar ,şeytan ortada yoktu aslında ortada olan tek tanrı idi (yahuda ,allah,god) . hepsi tek tanrı adına insanları öldürüyor,evleri yakıyor bilhassa kadınları katlediyorlardı..
yahudiler ,hristiyanlar hepsi ya iç çatışmalar yaşadılar yada savaş. bugün israil'e gidin yobaz yahudiler diğer yahudileri düşman görür ellerinden gelse öldürtmeye kalkar .
hristiyanlar daha beter avrupa anakarasında başta protestanlar ve katolikler birbirlerini yüzyıllarca tabi caizse kestiler.
müslümanlar farklı değildi iktidar için inandıkları peygamberin torunlarını öldürmekten imtina etmediler ,şia-sünni-alevi ayrımcılığı kanla yıkandı.
bu arada bunlar yapılırken tek tanrı adına yapıldı yaptıkları kötülükleri de şeytana yüklediler ama ortada şeytan ve inanları yoktu.

yüzbinlerce hatta milyonlarca insan tek tanrı adına tek tanrıya inananları öldürdü.

yetmedi tek tanrı dinlerine inanalar birbirlerini öldürmeye başladı .
yahudiler,hristiyanlar ve müslümanlar tarihte görülmemiş bir şekilde birbirlerini öldürdü.
unutmadan yazayım çok tanrıcılar da bundan nasibini aldı.
tek tanrıya inananlar bunlara yaparken tek tanrı ,alah-god,yahuda adına yapıyorlardı ama suçlu şeytandı . müslüman hristiyanı,hristiyan yahudi'yi yahudi müslüman'ı müslüman yahudi'yi şeytana uymakla suçluyordu ,tek tanrı adına.

kurbanlar kesiliyor ,insanlar yakılıyor ,keller gidiyor ,en ufak bir itirazda din adına yapılan deriler yüzülüyor , canlı canlı yakılıyordu insanlar .
suçlu şeytan.
ama ortada yok şeytana inananların ise tek tanrıcıların yaptıkları vahşetin milyonda biri kadar yaptığı bir kötülük görülmüyordu.
bakire kanı içti dedikleri papaz çıktı .

müslümanlar mesela her yıl milyonlarca koyun, deve,inek,boğa keserler ,şeytana inananlar ayda yılda iki kedi kesse feryadı figan ederler .
savaşlarda yüz binler ölür tek tanrı için yüzyılda bir(100 yılda bir fazlasına kanıt yok) şeytana bir - iki kişi adanır aaa bakın satanist bunlar kafir şeytana inananları öldürmeliyiz...
inanın şeytan dünya da ki en masum fantezilerden biridir tek tanrı inananlarına göre aynı genç kız gibi.
mö.2000-ms.2000 4000 senede şeytana inanalar tek savaş etmemişlerdir bir kaç kavgada en fazla 5-10 kişi ölmüştür yada üç -beş kedi hayvan kurban edilmiştir.

tek tanrının emriyle yüz milyonlarca insanın kanı akmıştır .


kim kötü şeytan mı,tek tanrı mı ????
devamını gör...

tanımları engelle

kurtarici bir sozluk ozelligi. tanimlarinin ne bir sey kattigi ne de bir hosluk icerdigi yazarlar icin vakit kaybetmemeye yariyor.

bir yazar misal, burnunun buyuklugu buradan bile belli olan. tanimlarinda ya ustu kapali kendini ovuyor ya da cesit cesit insana laf sokuyor. farklisina rastlamadim henuz. guzel kiz basliginda -o kiz size bakmaz beyler (kendinden biliyor elbette, ustelik hem kiz hem guzel) gibi... yahut sunu soyle bunu boyle yapan insan ahah cok komik... hep bir ustten bakis, fena bir enaniyet. bir kere de guzel bir sey yaz yav, okuyanin ici acilsin. kendini sozlukte rehabilite ediyorsa demek. yeni aklima geldi, engelle gec.
devamını gör...

öğretmenin öğrenciyi dövmesi

yaramazlık yapan öğrencilerin hakettiği durumdur. öğretmen de birer ana ve baba durumundadır.
dayak okullardan kalktıktan sonra eğitimin hali ortada. öğrenciler, öğretmenlerle dalga geçiyor, dahası, öğrenciler öğretmenleri dövmeye başladı.

buradan beni dövmüş tüm öğretmenlerime ve hocalarıma selam edip saygı ile ellerinden öpüyorum. dahası, evlenir bir çocuk sahibi olursam, öğretmene bilhassa diyeceğim " hocam eti senin, kemiği benim"

ek: öğretmenin öğrenciyi dövmesi bir önemsemenin ve ilginin alametidir.
devamını gör...

satanist kızın isyanı

tek ve çok tanrılı din gerçeğinde şeytan uhrevi ve geçici dünyada ki en masum olan tanımdır...

beraber bakalım bana buradsa ki mesela türkiye'de olduğumuz için müslümanlar şeytanın yönlendirdiği fazlaca kötülüğü söyleyebilirler mi *
türkiye'de bir olay oldu şehriban coşkunfırat katledilmesi olayı işin işnde ayin var mı idi .
gerçek satanist ayin ,nasıl oluyorsa ve tasarlanarak yapılmış bir cinayet mi idi ..
değildi kafayı çekip mezarlığa gitmişler toplu seks teklifine olumlu cevap alınmadı kafalar zaten zurna sen 6. çocuksun şeytana yakınsın dediler toplu tecavüz sonrası öldürdüler o kadar hazırlıksızlardı ki bir şekilde taşıyıp ortaköy-cemil topuzlu parkından denize bıraktılar,cesedi. olayda seks ön planda oldu. toplu seks-tecavüz olayında katilin biride kadındı.
bildiğin bilinçsiz psikolojik rahatsızlık olayı.

bu olaydan başka bir satanisyt şiddet olayı türkiye'de yaşanmadı.
ilkçağlarda da farklı değil ortaçağ'da da , yeniçağ'da ve günümüzde satan kiliseleri var yasal kiliseler belirli kuralları var şiddet içermiyoruz diyorlar .

satanizm bir din tanımı olduğu için şiddet olmadığına inanmam çıkar bir manyak ,mesela manson yada deli imam veya cadı avcısı papazlar gibi.

ama satanizm çok ve tek tanrı inanışlarının yanında içerdiği şiddet ve insana yönelik cinsel saldırı devede kulak kalır hatta daha az.
avrupa'da katolik engiziyon işkencelerini ve protestan cadı avalarını bilhassa kadına yönelik dini şiddet ortaçağ'da hatta yeniçağ'ın başlarında ayyuka çıkmıştı.

çok tanrılı dinlerde farklı değil .
kurban kabul etmeyen sunaksız bir kaç din var . bunlardan biri kök tenji-gök tanrı dinidir ki bu dine inanan yalnızca siberya yaşam alanında ki ön-türkler ve asya türkleri kurban etmezler . örneğin gök türklerde görülmez ve hemen hemen tüm türk birliğine dahil kabile ve kavimlerde. (bazı türklerde bir tek hükümdarlar ve zenginlerin çin'den etkilenip atları ,hizmetçileri ve değerli eşya ve yiyecek ile gömülme olayı var)

ama gök -tanrı adına hunlar ve moğollar kurban törenleri yaparlardı...
(not; pek çok yerde türklerde ve siberya ön-türklerinde kurban olduğu yazılır hiç bir temeli yoktur çoğu kurban tanımı moğolca'dan gelmektedir. )

yahudilik hakkında fazla okumam yok ama hayvan kurban etiklerini biliyorum kadınlara yönelikte vajina üzerinden adama var.
hristiyanlık ekmek ve şarabı , isa'nın çarmıha gerilmesinin acısı olarak adarlar .
kendimiz biliyoruz,islam.

aztekler yani meksikanların ataları. bunların ve orta amerikan kültürlerinin tanrılarına kestiği insan ve hayvan kurban törenleri vahşeti bile geçmiştir. (bir ayinde 24 saatte 18 bin insanın kurban edildiği bilinmektedir)
ibrahim'in kıssalarında da kurban var büyük olasılıkla başta insan kurbanı vardı ama baktılar olmuyor kapattılar yaptıkları olan koyuna, ineğe oldu.

şimdi bu kadar olayda tanrılar katına hizmette şeytana iki tane kurban konuşuluyor.hakikaten iki yüzlülük.

şeytan tanrı ve tanrılardan bir milyar kere daha masumdur.
devamını gör...

flört

kisinin deger yargilarina gore sekillenen hal.

kimisi flort derken, oynasma yahut sirnasma anliyor. ya da herkese mavi boncuk dagitma durumu. kimisi huy edinmis, masaya gelen garsonla bile flort ediyor.

benim icin flort huy olmayip tek kisiye yoneltilmisse son derece masumane bir eylem mesela. tatli suskunluklar barindiran. kacamak bakislar, o’nlu ortamlarin o’nsuzken cekilmeme hali, ustu kalin yorganlarla kapli nazireler... ilerleyen asamalar tamamen kisiye bagli. suskunluklar dile gelir veya gelmez ama durumun kendi icinde bir hosluk barindirdigi asikar. *
devamını gör...

dünya sözlük'e ayak uyduramamak

daha önce bir tanımımda bana burayı öneren kişinin, bu sözlüğü kuzey kore ülkesine benzettiğini söylemiştim. arkadaşım yanılmış burası tam olarak türkiye'ye benziyor, içeride adamın varsa her şeyi yapabiliyorsun ve "bu bizden" uygulaması çok açık yapılıyor. bu yüzden sözlüğe uyum sağlayamamak çok normal. moderasyondan bazılarının laf taşıdığı bir yere uyum sağlasam nolur, sağlamasam nolur? ıstisnalar hariç olmak üzere (iyi insan da var) tamamen olayların, kişilerin birbirine girdiği bir yer burası.
devamını gör...

20 eylül 2020 başakşehir fk galatasaray maçı

galatasaray'ın 1-0 önde bir ilk yarı tamamladığı maç. Allah nazardan korusun.

ayrıca annemin beni terbiyesiz ilan edişi de bu maça dayanıyor. halbuki normalde daha çok küfrederim ama kendisi bilmez.*

b: hayvan ya adamın ayağını kopardı.*
a: çok terbiyesiz ve ağzı bozuk oldun sen.
b: anne bi şey demedim, alt tarafı hayvan dedim. normalde de diyorum.*
devamını gör...

rıdvan dilmen

galatasaray'ın fener maçı öncesi duyum alan eski fenerbahçeli futbolcu, şimdinin de yorumcusu. tabi ki taraflı olduğunu belirtmeme gerek bile yok. aldığın duyumlar geçen sezon neredeydi rıdvan efendi? herhalde bu sene ne hikmetse galatasaray maçı sonrası geldi bi anda, böyle ilham gibi bi şey. komiksin ama kendini rezil etmene gerek yok.
devamını gör...

kallione

eğitimde dayağın etkisi konusunda fikirlerini merak ettiğim yazar. çık şuraya gerçekleri bangır bangır söyle, herkes duysun. azan, sınıfın düzenini bozan, diğer talebeleri de kendine benzeten, sınıfı ders işlenmez hale getiren, en arka köşedeki iki haylaza 2 şaplak vurmak faydalı mı, zararlı mı?

açıkla.
devamını gör...

hükümetin açıklayacağı yeni müjde

ayasofya ile coştuk, doğalgaz ile hidayete erdik. sağlık bakanımız dünyada ilk ve tek olarak salgının sonu yaklaştı müjdesini verdi ama yetmez.

araba, uçak, tank bunların zaten müjdeleri verildi.

öyle bir müjde olmalı ki vay arkadaş dedirtmeli. hamdolsun bugüne kadar hükümetimiz aka devletimiz bizleri hiç hayal kırıklığına uğratmadı. öyle bir müjde olacağını düşünüyorum ki bu sefer yer gök çok tuhaf acayip bir şekilde inleyecek.. hadi inşallah.. maşallah..
devamını gör...

rıza zarrab 'ın deutsche bank ile rusya yaptırımlarını delmesi

abd diyor ki, "kardeşim dolar benim param. benim paramla bu iran'dan gaz alma ambargo koydum bunlara. haa ama aranızda bir hesap oluşturun, sen onlara ihracat yap ordan düşülen parayla da yine gazını al."

böyle bakınca türkiye lehine gibi görünüyor ama aslında değil. türkiye'nin lehine, yani bizlerin iyiliği için bizim zenginlerimizin kazanması şart. siz zannediyor musunuz ki bakana hediye edilen 300 bin euroluk saat o bakanın oluyor? hayır tabii ki de.. devletin oluyot.. yani bizim.. yani neden bu millet doğrudan bir şey üretip onun karşılığında gaz alsın ki? o zaman zenginlerimiz nasıl daha da zenginleşecek?

aynen türkiye'de olduğu gibi almanların da zenginlerini daha zengin etmek istemiş zarrab, hayırlı vatandaş; pardon hain. yani hayırlı vatandaştı sonra hain oldu gibi yazdım da aslında hep haindi. esad gibi pardon esed gibi. esed de hep böyle kötüydü en başından itibaren cumhurbaşkanımız biliyordu.

özetle, abd kim oluyor ki milletin bankalarına ceza kesiyor kardeşim dediğim hadise.
devamını gör...