Dünün Beğenilmeyenleri

kibirli

#6703877

arada kibirsiz anına denk gelirseniz şöyle içten tanımlara imza atabildiğine şahit olursunuz. artını verdim güzel kardeşim*.
sen içindeki masumiyet müzesini arada tanımların için sergiye çıkarsana, iyi malzemeli sağlam cümleler var gibi duruyorsun burdan.
devamını gör...

muaf sözlük

küçük şirin bir sözlük. yeni açıldığı için aklına gelen şeyin başlığı açılması olayıyla çok karşılaşmıyorsun, ve sözlüklerin en önemli başlıklarını (objektifinden, karalama, itiraf, vb...) açan kişi olmak insani acaip önemli hissettiriyor.*
devamını gör...

çoklu hesap

dünya sözlük bünyesinde yasak olan durumlardan biridir. bana kalırsa bu durum yazarların hesaplarının birbirleri ile etkileşime girmedikleri durumlar haricinde yasak olmamalı. örneğin yazar açtığı bir başlığı up'lamak için başka bir hesabını kullanırsa bu durum cezalandırılabilir.
düzenleme: @2 sayesinde dünya sözlük'ün çoklu hesap engelinin adamlık ve baş ve sonumuzun ayrı oynamamasını sağlamakmış. sözlük'e tüm yazarlar için teşekkür ediyorum.
devamını gör...

afganistan'dan gelen tebliğ ekibinin borçkalı esnaf tarafından kovulması

sadece afganistan değil, aynı zamanda hindistanlı ve pakistanlı olan bu ekip gayet de güzel türkçe konuşuyor. artvin borçka'ya gelip esnaf ziyaretinde bulunarak tebliğ gerçekleştirmişler. esnaf da kovmuş. adamlar sadece burada değil, dünyanın her yerinde tebliğ faaliyeti yürütüyoruz diyorlar ama sanmam. nedense müslümanlar sadece müslümanlara tebliğde bulunur.kaynak
devamını gör...