Geçen Haftanın Favorilenenleri

çakıl taşı dergi sayı 1

deneme sayısından sonra ilk sayısını çıkardığımız dergidir. yazıları ile şiirleri ile tanıtım ve söyleşileri ve hatta fotoğrafları ile destek olan herkese canı gönülden teşekkürler. bu sayıyı çıkarırken amacımız yazılar ile birlikte görsel yönden de keyif almaktı. film çekimlerindeki gibi biz hazırlarken çok eğlendik. Hatta eğlenmekle kalmadık bir amatör olarak öğrendik de. dünyevi mecmua ile birlikte sözlüğümüze ayrıca zenginlik katar diye umduk. umarım sizler de keyifle okursunuz.

https://yadi.sk/i/62GbbrlId... linkinden indirebilirsiniz.her türlü görüş ve önerileriniz için sahintutus@yandex.com adresini kullanabilirsiniz.
devamını gör...

hem 1.60 boyunda olup hem de erkek olmak

kızlar için bulunmaz bir erkektir. hem sevgili niyetine seversiniz hemde evladınız yerine kor seversiniz. birde ilişkinizde kavga falan yaşamazsınız. el kadar çocuğa el kaldıramayacağınızdan kavgasız bir ilişkiniz olur.
ayrıca baktınız kanepede tv karşısında uyuyup kalmış. kucaklayıp yatağına götürebilirsiniz.
bu kadınlar da böyle erkek bulmuş hala laf söylüyorlar la.
devamını gör...

izmir'de yapılan eşcinsel düğünü

hayır anlamıyorum eşcinselliğin bir tercih olmadığını, aman hadi Allaha şirk koşayım da lanetleneyim kafasıyla gerçekleşmediğini, ooo cehennem alırım bir dal düşüncesiyle bu işlere girişilmediğini, hele ki laiklik için hiç yapılmayacağını ne zaman anlayacaksınız? size ne yahu.

az biraz mutlu olanla mutlu olun ya. şucu bucu diye damgalamadan başkası adına sevinin. yapamıyorsanız o kadar bağnazsanız bakmayın geçin. ne bu kin nefret anlamıyorum ki.

t: 50 60 yaşında bir varlığın torunu yaşındaki çocukla evlenmesinden daha doğal karşılanabilecek düğün.
devamını gör...

ülker piko

1 lira olmuş sözlük bugün alırken öğrendim nasıl zoruma gitti. kaç senedir yemiyordum bulamıyordum yani, bugün denk gelince nasıl sevindim, hazır ettim 50 kuruşu... adam 1 lira deyince inanamadım.
krizi yeni idrak ettim ben, kahrol trump!
devamını gör...

devlet-i aliyye-i muhammediyye

cebinde yarın bineceği metrobüsün akbil parası olmayanlara layık boş tartışmalar. tüm devletlere ayağımı sokam sana bir şey olmasın. bu tür mevzuları sevişemediğimiz zamanlarda biz de çok dert ederdik. günde üç öğün yumurta yer akşam da muaviye hazret midir, hüseyin'in katlinde yezid'in dahli nedir,erbakan müslüman mıdır, fethullah ne ayaktır, vahyi gayrı metluv diye bir şey var mıdır islamoğlu müceddit midir vs vs.. resim sergilerine gidin, klasik müzik dinleyin, tarkovski izleyin, bir de kaliteli bir sevgiliniz olsun. yoksa yolunu bulamayan sıvılar beyin kıvrımlarından dolanıp kulağınızdan çıkar..
devamını gör...

hala akp'nin samimiyetine inanan seçmen

kaçıncı tornistan, kaçıncı lafını yeme, kaçıncı tükürdüğünü yalama. hala bunu devletin/milletin iyiliğine diye değerlendiren var mıdır acaba. hayır bütün bunlar olurken reis'inden milletvekiline krizi hiç hissetmeden yaşayanlar gözüne çarpmıyor mu?

biz chp'li olamayız. akp'ye de oy verdik bir zamanlar. akp'ye oy vermekten vazgeçmemiz başka partiye vereceğimiz anlamına da gelmiyor. gitmiyorum sandığa son bir kaç seçimdir. artık bu adamların samimi olmadığı ortaya çıktı. hele hele son dönemde ölümü gösterip sıtmaya razı etmeleri de ayrı bir alışkanlık oldu. 3,5 seviyesindeki dolar şimdi 6 lira seviyesinde bakın 7'den indi, iğneden ipliğe her şeye %50 civarında zam geldi bakın talimatı verdik %10 indirim.

rahip konusunda onca atıp tuttunuz. ulan madem devlet/millet iyiliğine böyle bir karar hayırlı siz mahalle karısı gibi konuşmadan duramıyormusunuz. yok ajanmış, yok ameriga onu almak için doları yükseltmiş filan. aha noldu şimdi? tükürdüğünü yalamak bu değil de ne yani.

seçmeni salak yerine koyan ve dalga geçmenin seviyesin her gün biraz daha üste taşıyan bu partiye inanan seçmen gerçekten ilginç.
devamını gör...

evlenme isteğini aileye bildirmek

- anne. önemli bir şey konuşacağım seninle
+ efendim bebeğim
- ben de onu diyecektim. ben artık bebek değilim.
+ hahha. neden tontişim.
- öyle tontişlik sempatik bir tarafım da yok artık
+ neden böyle konuşuyorsun böceğim.
- anne ne böceği. hayvangiller sınıfına gireli yıllar oldu.
+ deme öyle kuzum. süt kuzum benim
- anne sen böyle yapınca konuşulmuyorki yaa. gidiyorum ben. üff
^ hanııım, nereye gidiyor bu çocuk izinsiz.
+ bi hava alıp gelir. yine evliliğe getirecekti konuyu belliki. yaşına da bakmıyor.
^ dil altı hapını aldı mı o. bak bastonu da burada kalmış haytanın.
devamını gör...