Bu Haftanın Favorilenenleri

1. ödüllü dünya sözlük süper lig

turnuvamıza katılan herkese ve bize yardımlarını esirgemeyen rebelin korubenisi ve abbâra çıkmazı'ya sonsuz teşekkürler.

ilk 12 burada arkadaşlar...herkesi tebrik ederiz... hem bize omuz verdiler, hem bizimle eğlendiler, hem de sonuna kadar azimle mücadelelerini sürdürdüler... yeni etap başlıyor...herkese başarılar, bol şanslar...

devamını gör...

1. ödüllü dünya sözlük süper lig

heyecanlandırmıştır.

nasıl grup birincisi olduğumu merak eden arkadaşlar olmuştur belki.
herkesin olduğu gibi benim de kendime göre bir taktiğim var. sizler yabancı değilsiniz. açıklamakta bir beis görmüyorum.
evet. kelimelerin gücünü kullandım.
şöyleki;bu taktiğimi ifşa ettiğime göre artık yeni bir taktik bulmam lazım.*
devamını gör...

modern kölelik

ilkel köleliğin değişime uğramış hali. bu kölelikle boğazınıza tasma takılmıyor, parayla alınıp satılmıyorsunuz ama...
bu kölelikte, 6 yaşında okula başlayıp, sadece bi tane sahip olduğunuz ömrünüzü, iyi bir statü, iyi bir evlilik ve ev, araba gibi özel mülkiyetler için harcıyorsunuz.
iş ve ekonomi dünyasının tüm acımasızlığına katlanıp, tam mutlu oldum derken, bu dünyadan göçüp gidiyorsunuz.
devamını gör...

sözlük yazarlarının karalama defteri

az önce bazı konularda zihnim tıkandığı için bir psikologla görüşmeye gittim. hiçbir işe yaramamasının yanında çıkışta simite 1.75 çilekli linke 1.5 verdiğim için psikolojim daha çok bozuldu.
devamını gör...

1. ödüllü dünya sözlük süper lig

duyuru: tüm katılan arkadaşlara teşekkürler.kaldık 12 kişi. yine lig usulü devam edeceğiz. yine çift maç. cuma 24:00 a kadar süremiz var.cumartesi pazar ilk 4 yarı final maçları yapacaklar,çift maç elemeli. pazartesi final.
devamını gör...

1. ödüllü dünya sözlük süper lig

fikstürde 1 den başlayıp 5 e kadar gerilediğim yarışma olmuş. bir ilk olabilirm tebrikler bana. zaten çok ilerleyemezdim iyi olmuş burda bırakmam. * başımda zaten ne o kelimeliğe mi bakıyorsun diye konuşan bir dikkat dağıtıcı unsurum vardı. anca bu kadar ne yapayım. 2. gruptaki arkadaşlarıma başarılar diliyorum. hepsini silin süpürün gelin.

dip not: **janjan** lı bir birincimiz olması dileğiyle sevgiler.
devamını gör...