Bu Haftanın Favorilenenleri

suudi arabistan'da düzenlenen festival

(bkz: anarchy in the dreamland)

islamcıların rüyalarını süsleyen ülke kılıklı açık hava hapishanesinde yaşanan bir nevi görüş günü.en ufak özgürlük kırıntısı dahi adamlarda göktaşı yemiş etkisi yapıyor.

bu arada yorumlar da efsane. zavallı kadının biri altta kuduran islamcılara oranın harameyn olmadığını anlatırken,müslümanım demiş.kadının profil fotosundaki bacaklara zoom yapmış vatandaşlar."bizim değerlerimize saldırdılar" vs. sonrası.

eh islamcılık pespayeliktir.insanlar siz kudursanız da istedikleri gibi yaşayacak eğlenecekler.siz de her gün kuduracaksınız.
ek:*

devamını gör...

beş erkekle düşmüş kalkmış kadının bir erkeği sevebilme ihtimali

sıfırdır. beş erkekle düşüp kalkmış bir insanın derdi sevgi falan değildir. erkek için de durum aynı. siz onun sevdiceği değil ancak altıncı olursunuz. sanane diyen avanaklar çıkabilir. onun kendini düzdürme özgürlüğü varsa benim de konuşma özgürlüğüm var. kimsenin fuhuş yapmasına karışmıyoruz kimseyi kişisel olarak yargılamıyoruz bir insan tipi üzerinde tespit yapıyoruz.

aşkın kaynağı gizemdir. beş kişi ile yatan biri için karşı cinsin ne gizemi kalmış olabilir ki? artık onun derdi sadece şehvettir.

siz siz olun böylelerinden uzak durun. haysiyetini ve şerefini hâlâ muhafaza eden biri iseniz boynuzlanacağınızdan emin olabilirsiniz ve kaldıramazsınız. burada tuzu kuru olup atıp tutanlara bakmayın onlar da zaten söylediklerine inanmıyor. özgürlük çağdaşlık olsun diye teorik laflar ediyorlar.

sonunuz masumiyet filmindeki bekir gibi olur.

edit: aşk bacak arası mi yeaaa diyenler cıkmış burada aşkı bacak arası olarak gören ben miyim yoksa beş erkekle düşüp kalkan insan mı? aşkı bacak arası olarak görsem bu insana saygı duyarım. adam aşkı aramış bulamamış ne var bunda derdim sizin gibi!

bi tanesi de cıkmış tevbe yok mu diyor. tevbe yok mu diyen oldu? sevemez dedik. burada sevgi edebiyatı yapanların hiçbiri böyle biri ile ilişkiye yanaşmaz. gerçek hayatta görüyoruz bunları siz sözlükte fantezi kurmaya devam edin.
devamını gör...