Geçen Haftanın Beğenilenleri

hoşlanılan beyin soyadını denemek

evlensek nasıl olur düşündesinin ilk filizi. kendi isminin yanına sevdiğin beyin soyadını koyarsın.
bunu yapmayan kız varsa ömürlük değil dönemlik seviyordur. onunla evlenilmez, eğlenilir ya da ayran gönüllü falandır hangi birinin soyadını deneyecek.

peki denedin yakışmadı. bu da gizli bir problem. benim soyadım zaten kötü daha kötüsüne varmam. soyadı çirkin beyler seri artı verip bana boşuna gelinlik hazırlatmasın.
devamını gör...

dünya sözlük

demogoji yapmanın alemi yok. burada söylediği hak olup üslubu kabul görmediği için gömülen nice adam var. say diyene son yıllar içinden 4-5 mahlas sayarım. yani meselenin siyasi görüşle dinle falan alakası yok. burada yönetimi de savunmuyorum yanlış anlaşılmasın, kimsenin avukatı değilim. ama yatıp kalkıp müslümanlara söven, dinin değerlerini tiye alıp sinir uçlarımıza dokunan tipler de bir zahmet uzaklaştırılsın. seviye diyorsunuz, sürekli hakaret sürekli kışkırtma, bizimkisi de sabır. sus sus sus bir kere cevap verdim beş gün uzaklaştırma aldım daha bir hafta olmadı. bunu nereye koyacağız? biz de insanız. sabrımızın bir sınırı var. ve mesele Allah'ın dini ise sabrımız çok erken taşıyor. kusura bakmayın. dil uzattırmayız!
devamını gör...