Bu Haftanın Beğenilenleri

dünya sözlük

seviyesiz ve sevimsiz sözlüklerden bıktık gayri.
ara verip geri döndüğümde, en son çocukken gördüğüm kuzenimin nasıl da güzelce büyümüş olduğuna şaşırıp sevindiğim kadar, bu güzel bir ortamı görüp sevindiğim sözlük.
devamını gör...

teşekkür etmeyen insan

yaptığınız şey küçük yahut büyük bir şey olsun hiç farketmez sanki size onu yapmak zorundaymışsınız gibi davranıp kesinlikle teşekkür etmeyen insan grubu. nasıl bir kibrin, kendini üstün görmenin göstergesidir varın siz düşünün. onların teşekkürü için iyilik yaptığın falan olmasa da iyilik karşısında minnettarlık gösterilmesine alışagelmiş tarzda yetiştirildiğim için olsa gerek bu durum aşırı dumura uğratıyor her defasında beni.
devamını gör...

islamcıların 15 yıllık iktidarlarında muvahhid değil münafık bir nesil yetişti

ihsan süreyya sırma'ya ait taşı gediğine koyan bir açıklama.

açıklama ne zaman yapıldı bilmiyorum ama dört dörtlük olmuş.

islamcıların 15 yıllık iktidar yürüyüşlerinde, muvahhid değil, münafık bir nesil yetişti. eski radikallerin kızları justin biber posterleriyle yatıyorlar. eski islamcılar, laik düzene, düzende kendilerine uygun bir yer bulamadıkları için karşı karşıyaydılar. demek ki ciğere ulaşamadıkları için mundar diyorlarmış. ciğere ulaşıp, devletin tepesine yerleşince de laikliğin yeni yeni faziletlerini keşfettiler. vallahi halleri ibretlik görmesini bilene..”

ekleme : açıklamanın geçtiği yazı; buradan
devamını gör...

dünyaitiraf.com

yeni mezunum ve bugün işteki ilk günüm. benden sorumlu yazılımcı kişi yaptıklarını gösterdi. arkadaş, ne biçim şeyler yapmış. 2 yıldır hobi amaçlı projeler yapmama rağmen ben ağzım açık izledim sadece. bana yaptıklarından sadece birini gösterdi ve bunu 6 ayda yaptım dedi. o projeyi sanki bir ekip yapmış gibiydi. birazcık da gözüm korktu sanki. ben yapabilir miyim o sürede böyle bir şey diye. elim de yavaş olduğundan şimdiye kadarki iş hayatı hiç düzgün gitmedi benim. gerçi başka bir mesele var en çok o endişelendiriyor beni. hayırlısı.
devamını gör...

dünyaitiraf.com

imkansıza vurulmak dedikleri anı yaşıyorum şuan resmen. ömrümde belki bir daha asla ama asla göremeyeceğim ki görsemde değişen pek bir şey olmayacağını bile bile... ah be bu hallere düşecek insanmıydım! ilk kez kendimi bu kadar aşağlanmış hissediyorum la. o değilde ben her dağıldığım da buraya yazıyorum ya. vefasızmışım...
devamını gör...

binali yıldırım'ın bilinmeyen altı özelliği

sübhanallah kardeş dedirten özelliklerdir. insan gerçekten hayret ediyor. ötelerden müthiş bir ayarlama yapılmış ve adam gerçekten bu ülke için doğmuş.

yalnız şu hocayı bıçaklama olayından sonra okumadım ben. bana yetti gerisi ile ilgilenmiyorum. binali ile rte'ye şirk koşuyorum artık.

lan bu ülkede bu görsele inana bir sürü insan ile aynı oksiyeni yakıyoruz ya ona yanarım.

devamını gör...