Bugünün Beğenilenleri

kuzenle evlenmek

küçük şakalaşmalara sebep evlilik. yine de şahsen tasvip etmiyorum.

-naber amcamın kızı.
+ya gerizekalı kaç kere dedim bana amcakızı deme diye! ben sana emmoğlu diyom mu?
-ehehehe... yalan mı? amcakızı değil misin? ne diyim, dezeoğlu mu diyim? ehehehe...
+ya babama demiştim olmaz bu iş diye ama dinlemedi. al işte.
devamını gör...

boşteneke

uzun zamandır yok gibi buralarda. lakin bir yandan da hep var. sözlüğe ilk geldiğim zamanlar ramazanda yaptığımız flatcast muhabbetlerimizi, benim sözlükten defalarca gidip gelişimi anlayışla karşılamasını, zaman zaman hoş bir seviyede kalan tartışmaları unutmam mümkün değil. Allah kendisinin yardımcısı olsun. bir büyüğüm olarak hoş bir sada bırakmış bende. eski günler geride kalsa da anılar hep beraberimizde geliyor...
devamını gör...

eğrelti otu

bana anı biriktirmenin, yaşanmışın kıymetini bir kere daha öğreten yazardır. aslında ondan öğrenecek daha nice şeyler var. duruş, tavır, nezaket... iyi ki yollarımız kesişmiş.
devamını gör...

dünya yardım

merhaba sözlük. bilgisayarım 1 yıldır bozuk. son kullandığım bilgisayar da ucuz bir 2. eldi. 300 liraya sahibindenden almıştım. (packardbell tj65) 5 yıl kullanmıştım.
diyeceğim o ki pahalı bir markaya vs ihtiyacım yok. hani aranızda bilgisayar değiştirmeyi düşünen vardır. kıyıda köşede kalmış eski bir bilgisayarınız vardır. bana düşük bir ücrete ya da hibe ederek verirseniz çok mutlu olucam. ortalamanın altında bir şey olursa sevinirim. yoksa altında ezilirim bu hediyenin. meramım böyle.
devamını gör...

ahmet kural

bir gün iade-i itibar yapılmasını gerektirecek oyuncu. bunu kadın olarak söylüyorum. şiddet uyguladığı haberleri ilk duyulduğunda herkes gibi biraz soğumuştum ama sonrasında yalan olduğuna inandım. yazık olur güzelim adama.
devamını gör...