steam

korsan oyun sektörünün kökünü kazıyan platform. öyle fiyatlara orjinal oyun satıyor ki korsanından bile neredeyse daha ucuz. hele şu sıralar yaptıkları yaz indirimleriyle resmen milletin ocağına incir ağacı dikiyor.
devamını gör...
indirimlerle milletin aklini celen*, saatlerce bilgisayara kilitleyen, "hadi bu aksam dota atalim" deyip aksami sabah, sabahi aksam yaptiran sey, program, bir de platform demisler ha iste ondan.

ucretsiz oyunlari, demolari filan da tadindan yenmiyor cogu zaman. fakat ne var ki bir oyun satin almadan veya hediye edilmeden size, ne milleti ekleyebiliyorsunuz ne de ileti gonderilebiliyor. bu ozelligi disinda tabii pek sevilen, hep sevilendir.

not: mac ve linux kullanicilarini kanser eder o baska.****
devamını gör...
half life'ın yapımcısı valve software'in ürettikleri oyunları daha kolay satma ve güncelleme için geliştirdikleri yazılım. zaman içinde "la biz başka oyun niye satmıyoz la?" diyerek diğer firmalara da kapılarını açmıştır. günümüzde elektronik piyasanın %70'ine sahiptir. 40 milyon üzerinde üyesi vardır. 2. el oyun piyasasını bitirmiştir. lakin bağımsız yapımcılar için güzel bir fırsattır. başlıkca rakipleri için (bkz: origin) , (bkz: games for windows), (bkz: gamefly)
devamını gör...
noel hediyesi verdiler bana. left 4 dead 2'yi ücretsiz indirdim. yılbaşı indirimleri var şu an. güncel oyunlar yine pahalı ama 17 dolara fm 2014 verdiler sanki yanlış hatırlamıyor isem.
devamını gör...
family sharing uygulaması ile arkadaşların birbiri ile oyunlarını paylaşmasına olanak tanımıştır. eğer çevrenizde steam hesabı kabarık arkadaşlarınız var ise bir kaçıyla oyunlarınız paylaşarak yüzlerce oyuna ulaşabilirsiniz *. tek kısıtlama aynı anda aynı oyunların oynanamaması. *
devamını gör...
uzun zaman sonra açalım bir iki oyun oynayalım dedik ve havamızı aldık, global çapta yaşadığı erişim sıkıntısıyla beni üzmüş olan buhar makinası.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar