stiletto

kırmızı tabanlı bir ayakkabıcık, ama çok pahalı,
şöyle ki: söz konusu ayakkabı defalarca dünyanın en fetiş objesi seçilmiştir. öyle diyim siz anlayın.

ve derler ki, erkek için saati neyse kadın içinde stilettosu odur.
hem sesleri de benzeşiyor, tik tak, tik tak, tak, tak, tuk, tuk.

devamını gör...
şuh, kadınsı, yüksek ve ince topuklu kadın ayakkabılarına denir.. kısaca abiye ayakkabı..

kırmızı tabanlı olanları, tasarımcı christian louboutin imzalı olanlarıdır. tasarımcı bir gün çalışırken, sekreterinin masasının üstündeki kırmızı ojeyi görünce aklına stilettonun altını bununla boyama fikri gelir ve bu seksi stilettolar ortaya çıkar..

stiletto konusunda en ünlü ve prestijli markaysa (bkz: manolo blahnik).
devamını gör...
11 cm. topuğu olanları makbuldür. uzunca bir zaman giyilmezse kondisyondan düşülebilir, mazallah, buna mahal vermemek için sık sık 11 cm. üzerinde akrobatik hareketler yapılmalıdır.
devamını gör...
yürüyebilene aşk olsun ayakkabısı. yürünmeyecekse giyilebilir. ama insan arada yürümek de ister sanırım. güzel yürüyebilenler yok mu, tabi ki vardır, onlara saygım sonsuz. vur de vuralım, öl de ölelim.
devamını gör...
çok güzel görünen bir işkence aleti. lakin 800 lira vereceğimi sanmıyorum gugılcım o yüzden başka reklamlar gösterirsen sevinirim tşk.

devamını gör...
astronot basligi gibi baglanmayan bir basortu yoksa cidden guzel bir ayakkabı ama iste bunu takan basortululerde oluyor ya ayakkabının da basortunun de tum varligi yok oluyor.
devamını gör...
geçtiği yerde çıkan tak tuk sesleri, aslında beyine çekiç çakılmasından dolayı çıkan sestir. millet dönüp bakınca sanıyorlar ki güzellikten.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar